11.0 Big Sur

Hihetelen! Másfél nap alatt megvan a fele! Épp kereken 6GB-ot töltött le másfél nap alatt. Gratulálok Apple! Jah, és így próbálj meg feltelepíteni kritikus biztonsági frissítéseket a jövőben minél gyorsabban!

ott vannak az install csomagok.

1 kedvelés

Most látom a cikket + emlékszem, @Czo is írt valahol terminal parancsokat…
Most már mindegy. Tegnap este 7.8GB-nál járt kb két és fél nap után. Reggel az az üzenet fogadott, hogy megszakadt a letöltés, ellenőrizzem a hálózati kapcsolatot. Ezután újra kereste a frissítést, és lám, most kb 30-40 perc alatt letöltötte az egészet!

1 kedvelés

Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni, hogy ha Macan van egy program amit elkéne indítanom de nem tudom mert ezt írja ki: Önnek nincs jogosultsága a(z) „itt a program nevét írja” alkalmazás megnyitására. . Segítségért lépjen kapcsolatba a számítógépnek vagy hálózatának adminisztrátorával.
Eközben én vagyok a rendszergazda a és semmi más fiók nincs a gépen. Előre is köszönöm ha tudtok segíteni!

Elég egyszerre egy helyen kérdezni.

1 kedvelés

Akinek nem megy a HP szkenner:

Majd javítják egyszer. Addig is kattingass a Libraryban…

2 kedvelés

Hali! Próbálta esetleg valaki nem támogatott gépre telepíteni? látom vannak fent videók de tapasztalat érdekelne.

Mikyen gepre akarod felrakni?

5.1 próra feleslges. Hang nem lesz. Tapasztalat, barátom végigszenvedte.

MacBookPro9,2

ui: feltelepitve, minden működik :slight_smile:

3 kedvelés

Az az érzésem mintha gyorsult volna a gép és az akksi is tovább birná, lehet, hogy csak placebo de egésznap nyüstöltem és csak este kellett feldobnom töltőre, eddig még nem huzta catalina alatt, ebben volt fcp, davinci resolve, Ps meg mindenféle teszt.