Apple Earpods

Az elejen en is sokat erveltem az elhagyassal de amugy valami 4 gram, tesztek alapjan ha nem esik ki azonnal a fuldebol akkor amugyse fog.
Es mint megtudtam a hasonlo samsung megoldas meg 50 dollarral dragabb is.

Mi van ha megveszem az uj automat és az első lámpánál összetörik? Ez mindenben benne van, amúgy lehet egyet is venni.

Szerintem ezzel a fülhallgatóval a legnagyobb gond a Siri. Nem néztem utána, de pl a hangerőt nem lehet a telefonról vezérelni? Mert ha nem, akkor ez elég katasztrofális.

Ez most komoly? Ha a telon felnyomom a hangerőt a fülesben nem megy fel?

Nem, a fulesrol nem lehet fizikailag vezenyelni a hangerot, csak sirivel… Legalabbis en igy tudom

Az oké és logikus is, de telefonról lehet.

Csak kérdeztem ezt, mert ezt a kérdést sehol sem erősítették meg, azaz sehol sem hangzott el.
Amúgy tetszik nekem, de ha fele ennyibe kerülne, csak akkor gondolnám meg, hogy veszek egy ilyet. Így iszonyat drága.

Ugyan igy vagyok en is… Bar szerintem is jo lett volna valami fizikai gomb vagy erzekelo a hangeroszabalyozasra, gondold bele mikor buszon szolsz sirinek h tul hangos a zene :) Magamat is kirohognem :D

Benyulsz a zsebedbe é a telefonon fel vagy le nyomod. Ez férfiaknál szerintem nem gond.

Hmm én sokszor a kabátomban hordom a telót, ami van bluetooth fejhallgatóm pont azért használom, mert nem akarok mindig a kabátomba benylni és telón állítgani, de az apple fülessel is legtöbbször számot váltok vagy hangerőt állítok. Nekem kicsit fura elképzelés, hogy csak sirivel lehetne ezt állítani. De mint mondtam a design tetszik + vannak jó feature-ok pl.: ha az egyiket kiveszed automatikusan pause…

A dupla kliket át lehet álítani play/pause (lehet léptetésre is).

Ha már van dupla klikk, akkor lehetne dupla klick + tartás a hangerő le, míg tripla klikk + tartás a hangerő fel. Ezzel máris megoldódna a legnagyobb problémám.

1 kedvelés

Kell venni hozzá egy apple watchot :) ez az árukapcsolás :D

1 kedvelés

Akkor probléma megoldva: Apple Watch mellé veszek Earpods-ot. Vagy fordítva :)

Egy kerámia apple watch és airpods nem?

2 kedvelés