Apple Special Event 2016.09.07.

Hát szerintem gyártói támogatásban elég jó az apple, iPad2 iPhone 4s 2011 gyártás ha jól tudom és IOS9-ig támogatott. Nekem mai napig használatban van egy iPad2 iOS7-el és gyors használható. Milyen 2011-es androidos tabletről mondható ez el?

@bfecka mért az s7 edge sokkal olcsóbb???

Hátha nem látta valaki: ha nem táncolsz oly ügyesen, mint Szakács Tim, itt a megoldás az elvesztegetett érpodra :)

http://promo.spigen.com/product/iphone-7-iphone-7-plus-airpods-strap-copy/

1 kedvelés

Az lehet, hogy iOS9 még felment a 4S-re… No de használtad is vele? :-) Egy i4s-en már a iOS6-ről 7-re való ugrást is meg lehetett érezni. A “vegyél újat, mert ez már olyan lassú lesz hogy használhatatlan” érzést nem nevezném supportnak.

Ja, 7-tel, nekem is az volt, csak miután annyira belassult, hogy újra kellett rakni, már csak 8-ast lehetett felrakni. Másnap elballagtam és vettem agy Air2-tőt. Az iPad2 ma is megvan, a fiókot dúsítom vele. Gondolatban egészen nagy eszközök is beférnek egészen kis testnyílásokba. :)))

Saját tapasztalatom nincs, de főnököm mai napig iphone 4s IOS9-el és persze ő is mondja, hogy lassabb mint az IOS7 de gyorsabb mint a IOS8, viszont használhatónak néz ki.

“A jól működő eszközt nem kell piszkálni” ideológiával tudok azonosulni. Már az elmúlt években gyanakvó emberré neveltek az idióta húzásaikkal. A gépem is munkaeszköz, a telefonom is az… De nem kívánok berzenkedésbe fordulni, hogy “jajjj, milyen jó volt régen a PPC-vel…blablabla”. De az elvét tekintve van benne némi igazság. Akkor valahogy még működött ez az “instant get” dolog. Most inkább a saját profitjuk felé nyomnak.
Ez is érthető, pénzből él mindenki. De érvényesíteni kellene egy másik aranyszabályt is: “élni és élni hagyni”.

1 kedvelés

Hangosan gondolkodva:
Elméletileg, ha valaki überjó programozó és van egy androidos készüléked, akkor tudnál magadnak gyártani egy custom romot… Nem? Effektív ez is egy számítógép. Vannak benne hardware-ek, amiket össze kell hangolni a driverekkel…stb. Tudom, hogy most is léteznek custom rom-ok, de ezt még bizonyosan jobban lehetne finomhangolni a benne található hardware-re.
Tuti lehetne csinálni egy olyan telefont, ami rohadt jól és megbízhatóan működik… Mert ami hardware-t pakolnak ezekbe a telefonokba az durva.
Az értelmét most hagyjuk… :-)

I5c-t hazsnálok iOS10-el teljesen rendben van.

én agyaltam ezen egy csomót anno és rájöttem, hogy miután nincsenek gibbon kezeim, így marad az egykezes telefon, tehát SE-t vettem meg

ui: a fiamnak akarok egy független 5-öt venni, akinek esetleg van jóárasított eladó darabja, szóljon!

Nem tudom hanyeves a fiad, de a tamogatas miatt en mar inkabb az 5s-t javasolnam.

jogos, egyébként most lesz 11

1 kedvelés

Nekem is 5c van en imadom hogy szines, de ha hw mara kezd keves lenni.

Ez az örök kérdés :)))
Épp a “jack dugó emlékkoncertet” (joke) néztem, és az jutott eszembe, hogy talán még soha ennyiszer nem fordult ki telefon a kezemből, mint az i6. Ez a vékonyság, meg a lekerekített szélek, már többször majdnem lezúztam. Pedig nagyon kicsi a tenyerem. (Vagy tán épp ezért, ezt nem tudom.)

Az iPhone 6 plus? mert ne a sima 6os hoz vagy 7eshez hasonlísd.

iPhone-on sem kell semmit bezárni, ahhoz hogy jó akkuidőt érj el…
Én effektív az SE-t másfél naponta töltögetem (átlagban – van, hogy ritkábban, van hogy sűrűbben)… és fél éves.
Egyedül csak akkor necces tartani még az egynapos akkuidőt, ha sokat megy a waze… Az az a-gps még mindig sokat eszik a 4G-vel karöltve (de ezt normálisnak tekintem).

Nekem 6s plus és kétnaponta töltöm, de van, hogy akkor még 30%-on van. Tegnap reggel 77% volt, ment rajta navi, néztem este youtube-ot róla, telefonáltam, fotóztam videóztam, wifi, bluetooth, lte, bekapcsolva, soha egy app-ot nem zárok be és ma reggel 30%-on volt (igaz bekapcsoltam tegnap low power modeot). Örülök, ha meg vagy elégedve az új droid telóddal, de szerintem felesleges azt bizonygatnod, hogy az iPhone használhatatlan és te mennyivel jobban jártál, hogy váltottál… Mert számomra teljesen használható és megvagyok elégedve vele…

Sokal inkább a mobilhálozat lefedetségétől függ. Volt olyan melohelyem itt németben ahol alig volt térerő így a telo minden nap 3szor merült le gyakorlatilag.

Nekem a közel két éves iPhone 6 Plus reggeltől estig bírja úgy, hogy mostanában elég sokat játszok rajta. Tehát a napi szokásos tevékenység mellett azért játszok rajta legalább 1 órát naponta. Így estére 30-40%-ra merül, de még este még játszok vele egy fél órát minimum. Így kell töltenem mindennap. Ha nem játszok, akkor nekem is kibírja reggeltől másnap estig.

11 posts were split to a new topic: Apple Earpods