Apple Special Event 2016.09.07.

Nekem is 5c van en imadom hogy szines, de ha hw mara kezd keves lenni.

Ez az örök kérdés :)))
Épp a “jack dugó emlékkoncertet” (joke) néztem, és az jutott eszembe, hogy talán még soha ennyiszer nem fordult ki telefon a kezemből, mint az i6. Ez a vékonyság, meg a lekerekített szélek, már többször majdnem lezúztam. Pedig nagyon kicsi a tenyerem. (Vagy tán épp ezért, ezt nem tudom.)

Az iPhone 6 plus? mert ne a sima 6os hoz vagy 7eshez hasonlísd.

iPhone-on sem kell semmit bezárni, ahhoz hogy jó akkuidőt érj el…
Én effektív az SE-t másfél naponta töltögetem (átlagban – van, hogy ritkábban, van hogy sűrűbben)… és fél éves.
Egyedül csak akkor necces tartani még az egynapos akkuidőt, ha sokat megy a waze… Az az a-gps még mindig sokat eszik a 4G-vel karöltve (de ezt normálisnak tekintem).

Nekem 6s plus és kétnaponta töltöm, de van, hogy akkor még 30%-on van. Tegnap reggel 77% volt, ment rajta navi, néztem este youtube-ot róla, telefonáltam, fotóztam videóztam, wifi, bluetooth, lte, bekapcsolva, soha egy app-ot nem zárok be és ma reggel 30%-on volt (igaz bekapcsoltam tegnap low power modeot). Örülök, ha meg vagy elégedve az új droid telóddal, de szerintem felesleges azt bizonygatnod, hogy az iPhone használhatatlan és te mennyivel jobban jártál, hogy váltottál… Mert számomra teljesen használható és megvagyok elégedve vele…

Sokal inkább a mobilhálozat lefedetségétől függ. Volt olyan melohelyem itt németben ahol alig volt térerő így a telo minden nap 3szor merült le gyakorlatilag.

Nekem a közel két éves iPhone 6 Plus reggeltől estig bírja úgy, hogy mostanában elég sokat játszok rajta. Tehát a napi szokásos tevékenység mellett azért játszok rajta legalább 1 órát naponta. Így estére 30-40%-ra merül, de még este még játszok vele egy fél órát minimum. Így kell töltenem mindennap. Ha nem játszok, akkor nekem is kibírja reggeltől másnap estig.

11 posts were split to a new topic: Apple Earpods