Apple Special Event 2016.09.07.

Ezt nem ertem egy autois karcolodhat megsincs rajta para. Most komolyan azt gondoljak az emberek hogy nem karolodhat egy termek, es ez ellen vedekezni kell? 🤔

[quote=“W2Unix, post:153, topic:644, full:true”]
1 hónap alatt 10ezret esett a 6S ára. A 16gb-os már olyan 170e ft körül elérhető. A sima 6 olyan 150e. Ezek új készülékek. Az lesz érdekes ha a 7-es miatt kb. egy árban lesz az SE-vel. :-) Már most látok rose gold 16gb alig használt 6S-t 120-ért tokkal, vonóval.[/quote]

Tudásban nincs nagy eltérés a 6s és az SE között. Hirtelen kb a 3D touch és a kamera ami eszembe jut.

Te hol latsz 120e 6s-t? Mondjuk 16gb nem kell, de itt nemetben dragabbak.

Jol mondod, de csak az elolapi kamera gyengebb…

Feketen kivul mas szoba se johet, szerintem brutalisan gagyi a feher elolap.

Baratnomnek most vettunk ipohne se-t 64gb fekete, o imadja. Ha nem talalok ertelmes aron nagyobbat nekem is az lesz. Nem vagyok hajlando 800-900 eurot adni egy telefonert.

Igen én is arra gondoltam :) Szerintem is nagyon fasza telefon, barátnőm imádja és bevallom néha röhögök is magamon, hogy kilóg a 6s plus a zsebemből :D

A WSJ 1-2 napig tesztelte, sztem borzalmasan néz ki, én biztos nem vennék ilyet 250 ezerért. Miközben a telo elég jó. Az mondjuk vicces, hogy a hozzá adott füles nem megy Mac-re dugva. :slight_smile:

Pont ma jutott eszembe, hogy vajon mi lesz az SE-vel, vajon frissítik, vagy ez így marad, csak nem szüntetik meg.

Köszi, ez rendes Tőled, de nekem az i6 még kitart, amíg az epül úgy nem dönt, hogy újat kell vennem. :)))
Voltaképp elég mulatságos, amikor megveszi az ember az új cuccot, apám, letépi a fejem, na ez aztán tényleg… de tényleg, ez sosem avul el, olyan gyors, aztán hogy-hogynem valahogy 3-4 év múlva elkezd akadozni rajta az oprencer, ami alig tud többet a korábbiaknál, kínosan lassúak lesznek az alkalmazások, az ember meg rászedve érzi magát, amikor kiderül, hogy ja azt a hardvert már nem támogatja ám a gyártó, azt a cuccost, ami anno egy halom pénzbe került.

1 kedvelés

Hát szerintem gyártói támogatásban elég jó az apple, iPad2 iPhone 4s 2011 gyártás ha jól tudom és IOS9-ig támogatott. Nekem mai napig használatban van egy iPad2 iOS7-el és gyors használható. Milyen 2011-es androidos tabletről mondható ez el?

@bfecka mért az s7 edge sokkal olcsóbb???

Hátha nem látta valaki: ha nem táncolsz oly ügyesen, mint Szakács Tim, itt a megoldás az elvesztegetett érpodra :)

http://promo.spigen.com/product/iphone-7-iphone-7-plus-airpods-strap-copy/

1 kedvelés

Az lehet, hogy iOS9 még felment a 4S-re… No de használtad is vele? :-) Egy i4s-en már a iOS6-ről 7-re való ugrást is meg lehetett érezni. A “vegyél újat, mert ez már olyan lassú lesz hogy használhatatlan” érzést nem nevezném supportnak.

Ja, 7-tel, nekem is az volt, csak miután annyira belassult, hogy újra kellett rakni, már csak 8-ast lehetett felrakni. Másnap elballagtam és vettem agy Air2-tőt. Az iPad2 ma is megvan, a fiókot dúsítom vele. Gondolatban egészen nagy eszközök is beférnek egészen kis testnyílásokba. :)))

Saját tapasztalatom nincs, de főnököm mai napig iphone 4s IOS9-el és persze ő is mondja, hogy lassabb mint az IOS7 de gyorsabb mint a IOS8, viszont használhatónak néz ki.

“A jól működő eszközt nem kell piszkálni” ideológiával tudok azonosulni. Már az elmúlt években gyanakvó emberré neveltek az idióta húzásaikkal. A gépem is munkaeszköz, a telefonom is az… De nem kívánok berzenkedésbe fordulni, hogy “jajjj, milyen jó volt régen a PPC-vel…blablabla”. De az elvét tekintve van benne némi igazság. Akkor valahogy még működött ez az “instant get” dolog. Most inkább a saját profitjuk felé nyomnak.
Ez is érthető, pénzből él mindenki. De érvényesíteni kellene egy másik aranyszabályt is: “élni és élni hagyni”.

1 kedvelés

Hangosan gondolkodva:
Elméletileg, ha valaki überjó programozó és van egy androidos készüléked, akkor tudnál magadnak gyártani egy custom romot… Nem? Effektív ez is egy számítógép. Vannak benne hardware-ek, amiket össze kell hangolni a driverekkel…stb. Tudom, hogy most is léteznek custom rom-ok, de ezt még bizonyosan jobban lehetne finomhangolni a benne található hardware-re.
Tuti lehetne csinálni egy olyan telefont, ami rohadt jól és megbízhatóan működik… Mert ami hardware-t pakolnak ezekbe a telefonokba az durva.
Az értelmét most hagyjuk… :-)

I5c-t hazsnálok iOS10-el teljesen rendben van.

én agyaltam ezen egy csomót anno és rájöttem, hogy miután nincsenek gibbon kezeim, így marad az egykezes telefon, tehát SE-t vettem meg

ui: a fiamnak akarok egy független 5-öt venni, akinek esetleg van jóárasított eladó darabja, szóljon!

Nem tudom hanyeves a fiad, de a tamogatas miatt en mar inkabb az 5s-t javasolnam.

jogos, egyébként most lesz 11

1 kedvelés