Apple event 2017.09.12.

A kovetkező Apple Event időpontja szeptember 12. iPhone 8, iPhone 7S, Apple Watch és Apple TV frissítésre tippelnek. Lehet vágni a centit.

https://9to5mac.com/2017/08/28/september-12-apple-event/

Szerintem watchot csak megemlitik de uj hw leghamarabb 2018 tavasz. A tobbit pedig mar mint tudjuk. Az apple tv a kerdojel es az iphone 8 uj azonositasi rendszere.

Na még megvárom, hogy mi lesz :) Mostanság tervezem az Apple Watch beszerzést, hátha lesz valami hw frissítés :)

Szerintem tavasz elott kizart nem olyan regen frissult a watch2-re.

Ez már egy éve volt, ha éves ciklusokban mennek, akkor épp itt az ideje

Sep 7, 2016 - Today, Apple introduced Apple Watch Series 2

Akkor volt 1,5 eves az elso watch. Nem beszelve arrol hogy akkor mar 2 eve volt bejelentve. Szerintem nem lesz eves frissites. Egybol elerheto volt a seria 2?

Watchból és TV-ből én sem gondolom, hogy évente frissítenének. Szóval lehet, hogy két évente TV-t és másik két évente Watchot mutatnak be pluszban.
Én amit nagyon (nem) várok az az, hogy iPhone 7S-t mostani iPhone7 áron adják majd és az iPhone 8-at pedig túlárazva. És így megléphetik az áremelést, amit az utóbbi időben úgy imádnak.

A tv keteves :) a watchra pedig 1,5 eves cikkust tippelek.

Amugy meg mindig nem tudtak olyat csinalni amiert cserelnem az elso szerias oramat. De meglatjuk mit talalnak ki.

Úgy értettem, most a TV-t mutatja be, jövőre a Watch-ot és így felváltva kétévente :)

Sütheted, ha félévente tönkreteszed, elhagyod, vagy csak az asszonynak nem tetszik eléggé.

3 kedvelés

A 6s-en van jack, a 7-esen nincs. Kb. ez a legnagyobb különbség. Én emiatt veszek inkább 6s-t majd a bejelentés után.

Két és fél év után próbáltam az asszony SE-jét, meg a kollégám 6s-ét, és vonz a picit nagyobb kijelző… 🤔 Elkurvultam.

2 kedvelés

Baratnomnek SE, nekem 6s plus - imadom mind a 2-t de mar kicsi lenne a SE

1 kedvelés

Baratnomnek is SE es amikor vettuk egy arban lett volna a 6-ossal. De neki az SE jott be jobban es nem a jobb HW hanem a merett miatt. Egy kerdese volt csak melyikben jobb a kamera.

Melyikben?

Ha 6 vs SE temaban az SE nyer. SE vs 6s temaban, a hatso kamera ugyonaz, az elolapi viszont 1.2MPixel az 5 MPixel.

2 kedvelés

Pontosan igy van ami csaloka hogy a 6nak jobb a kijelzoje, igy sokszor telefonon jobbnak tunnek a 6-ossal keszult kepek.
Mar tobb mint egy eve megvan neki, kerdeztem hogy csereljunk e, de nem. A piros i7 tetszett volna neki de fekete elolappal. (Nem ertem miert eroltetik mindenhez a feherelolapot)

En evek ota feher elolap+product[red] tokkal tolom, igy most elgondolkodtam azon, hogy az uj telefonbol eleve pirosat veszek (ha nem all ki a kamera es nem billeg az asztalon kozben)

Hamarabb veszek uj galaxyt mint feher ipadet vagy iphonet :)

Lehet, hogy ez a h…jék adója, nem a lottó?

1 kedvelés

https://m.prohardver.hu/hir/ujabb_hirek_a_coffee_lake-rol.html

Ezt lattva tuti jovore jon a 4 magos 13" es a 6 magos 15".