Apple event 2017.09.12.

Én direkt el sem olvastam a pletykákat. De már a hír címekből tudok mindent.
És amúgy nem azért nem olvastam el, mert meglepetést akarok, hanem azért, mert unom azt, hogy egyik nap bejelentenek valamint majd másnap megcáfolják…

1 kedvelés

Egyedul uj apple tv erdekel, persze megfogom nezni milyen az uj iphone. De meg az eletben nem vasaroltam 800 euroert telefont 😂

Azért ez az X elég mókás lesz, ha tényleg 1200 dodó lesz odakünn. Az ugye 1200€ is egyben, ami pedig netto, tehát az 306 Ft-os €-val és a 27% áfával vegyítve az 466eFt. :O
Úgy érzem, számos anyuka fog csuklani az ősszel. :))

Max az 512es modell lesz annyi. De este kiderul.

Igazad lehet, végülis a 800 dodós szifon sem 300 Br, hanem 240.

Szerintme nem lesz annyi.

Ui.: de a telefontarsosagok tutira orulnek neki :). Eladjak a sok havi 20e elofizut, csak hogy olcsobb legyen az iphone.

Mindezt azert, hogy a user a facebook-on es a tarsain nezegetni tudja a fizetett hirdeteseket. Szanalmas ez az egesz mesterseges hype ezek a hulye telefonok korul…

Miért 10 millióert jobb autót venni ami az idő 90 %-ában áll a ház előtt ? Szerintem az is pont ugyan olyan szanalmas.

3 kedvelés

Engem érdekel az Apple TV is és az iPhone is. Utóbbit tuti, hogy nem fogok venni, de érdekel. Apple TV-t valószínű (persze az árnövekedéstől is függ… :)) A Watch is érdekel, de abból nem hiszem, hogy jön újabb. De ha jön, akkor sem veszek még, de érdekel :D

En csak az uj helyszin miatt nezek bele, de az elso emoji-s resznel mar kapcsolom is ki.

1 kedvelés

Es ha megjelenik a kamaszutra emoji? 😂

1 kedvelés

Igen apple tv engem is, de nem rohanok egybol lecserelni, oke sokkal erosebb lesz. De mire fogjuk hasznalni? Az elso egy honapban jok voltak a jatekok de gyorsan gagyik lettek.

Őszintén én sem tudom, hogy hasznos lesz- e vagy sem, de nekem még egyáltalán nincs.

:)))) Hmmm…
De miért nem lett a neve mondjuk iPhone plus-plus, a logója meg lehetne a 2 csudálatos egymás alatti objektívvel együttálló:

:stuck_out_tongue:

1 kedvelés

jovore pedig jonne egy nagyobb kijelzos ami iphone +++ lenne :)
Amugy szerintem az iphone x teljesen jo ugye iphone 10-nek mondjatok? ;)

Jovore a samsung tuti kihadja a galaxy 9-et es kitalal valamit, hogy szamozasba ele keruljon :)

1 kedvelés

Azert az uj “Animoji” ez tenyleg hianypotlo, nem is ertem, hogyan tudtam eddig enelkul elni. :D

És kikapcsoltad a streamet amikor elkezdték bemutatni? :D
Egyből eszembe jutott, hogy akkor neked ennyi volt :D

Szerintem az az alkalmazás nem neked készült :smiley:
A gyermekem amikor 3-4 éves volt nagyon sokat játszott vele! :slight_smile:

2 kedvelés

Bocs a háromszoros posztért…
Amúgy mindent lehetett tudni előre. (természetesen).
De eddig nekem nem volt bajom az X kijelzőjével, mert bele sem gondoltam, hogy milyen lehet használni. De nagyon-nagyon nem jön be, amikor a videóból “kimaradt” a kamerák helye. Olyan, mint ha kitakarná valami. Engem rettenetesen zavart. Meg az AR játék, amit bemutattak előtte, ezen a készüléken a kameráknál levágta a gombot a rendszer automatikusan. Bár még játékoknál annyira nem gáz, hiszen arrébb lehet tenni a gombot, de videóknál és fényképeknél??? Szóval nekem tetszik kivéve ez az egy dolog.

Nem, de ettől függetlenül nem hiszem, hogy annak az alkalmazásnak a felnőttek lettek volna a célcsoportja.
Ja és hogy érthető legyen, a többivel még egyet is értek, amit írtál nagyjából, csak ez az alkalmazásos példa keltette fel a figyelmem… azért is idéztem be csak azt :P