Apple event 2017.09.12.

Akkor kezdem en. :)
FaceID ez szerintem kurvajo cucc, ha ez kiforrja magat es az elso gyerekbetegsegeit, akkor ez tenyleg egy hasznos feature. Minden ■■■■ vezetek nelkuli, mondjuk en ebben meg nem hiszek, de tetszik az irany. Gondolom az $1000 telohoz nem fogjak adni a $150 fulest, meg a multi toltot, szoval ilyen $1300-1400 korul meg is all a szamla vege (ha 0-rol indul az ember) + TAX ugye, ezt azert nem reklamozzak az USA-ban. Azert ez meg azokban az allamokban is huzos lesz ahol csak par % a TAX.

@idioty persze, hogy kinyomtam, meg az unikornist lattam aztan ennyi.

3 kedvelés

Ez elképesztően bazári volt.
A Face Id-t nem használnám, ahogy a touch id-t sem használom, azért, mert túl könnyű kinyittatni a telót.
Ezen kívül hasznosat nem mutattak, csak azt, hogy mivel hogy lehet játszani…
Pedig azért potenciál lenne. Elméleti persze. Ha a remek hardvert elérhetővé tennék általánosabb célokra. Ha Siri nem lenne buta, mint a cipőtalp…

Olcsóbb lett a 6s. Mostmár veszek. Legfeljebb, ha nem jön be, lecserélem egy SE-re. 😀

AppleTV most kezd érdekelni, órát nem hordok, 400-ért meg inkább mást vennék, nem telefont.

Várom az új macpro-t, imacet, minit. Hátha…

A face Id tetszik, meg az x készülék is, azt a szigetet leszámítva. No meg a vezeték nélküli töltés is.
Persze az én iPhone6plus készülékekhez képest már sok különbség van, de még mindig nem izgat annyira egyik sem. Az, hogy nem touchid, hanem faceid, az, hogy nem gombnyomásra jön a home, hanem felhívásra, ezek nem annyira érdekelnek. Egyedül a vezeték nélküli töltés ami érdekes lehet. Szóval nekem simán elég lenne az iPhone 8 is, de az sem érdekel :)

Azért szerintem ez sem rossz, hogy megosztottak ingyenesen alkalmazás dizájnhoz képeket:
https://developer.apple.com/design/resources/

2-3 het alatt 400netto? Ez a magyarvalosag? Pakolok megyek haza.

Apple TV-n USB? Te viccelsz, ugye?
Persze, hogy nincs.

En nem regen vettem, infuse appal a vilag legjobb medialejatszoja. Amugy usb minek? 2017ben vegyel egy NAS-t vannak olcsobb fdarabbok is es lenyegesen jobban hasznalhato.

En a TV-re is dugtam billentyuzetet, hogy a 20 karakteres netflix jelszoval ne kelljen benaznom.
Persze, tudom, BT-s billentyuzet is van a vilagon, de egy USB portnak azert szamos felhasznalasa van.
Mondjuk ha az apple-bol indulok ki, akkor meg ha kerult volna is ra valami, az is USB-C lenne…

Ami foglalkoztatta a népet, hogy lesz-e f@sz id – azzal bejelentkezni, azt tuti nem tudják lefotózni csak úgy :))) – meg az induktív töltés, végülis a hasznosabbik bekerült a 8-ba is, ez jó sztem. Mondjuk azt nem igazán értem, hogy az eddig 800$ teló 240 ezres itthoni listaárból a 700$-ra csökkentett 8-as miért 265 ezer. :S

1 kedvelés

Netfilxet nem haszanlok de youtube es tarsaihoz nem kell mar regen jelszokat potyoreszni. A konfigolas is annyi hogy mele rakod a telot vagy az ipadet.

Hogyne magyarorszagon netto 600e 2-3 het alatt. Evi 12 millio persze es sirdogalnal hogy 350e 400e lett az iphone meg melyik 30e kinai telefon a legjobb. Na jo inkabb hagyjuk 😂

Nyilván ez így is marad, míg meg nem jelenik egy újabb Androidos kütyü… :)
(Itt jegyzem meg halkan, hogy jövő héttől én is Android user leszek egy Samsung A3-as telefonnal… céges, szóval nincs választásom… :D)

Azert az egy eleg fos hardware… biztos hatalmas elmeny lesz. :)

De azért azt nem szabad elfelejteni, hogy azzal a telefonnal szinte kizárólag csak telefonálni fogok és esetleg a céges levelezés lesz még rajta. Szóval nem úgy fogom használni, mint ahogy a saját telefonomat használnám.

Már megérte megvenni

3 kedvelés

esetleg el is adhattad volna, és akkor kevesebbet buksz a dolgon. az lett volna tanulópénz, nem ez.

1 kedvelés