Apple M3

Este jönni fog az m3, jöhetnek ide az észrevételek.

Sajna, at fogom aludni :smiley:

Borítékba: 15% :slight_smile:

Lesz az 30-50% is. Pletykákat olvasva nem csak magokat emelnek hanem 5 helyett 3nm lesz a gyártás. Ez egy meglepőn nagy ugrás is lehet. És szerintem aksi idő is megugorhat.

Remelem az M1 meg kompatibilis es tamogatott :smiley: lesz 1-2 evig… mert akkor kihuzom meg ezzel a masinaval.

Szerintem, az eddig jellemzo 8 riliz megmarad a jovoben is, azaz macOS 18 lehet azz utolso foverzio.

1 kedvelés

Holnap kell lecsapni a kifutó olcsósított m2-re, mint én tavaly decemberben az m1-re, bár akkor már vadászni kellett a valamire valót.

1 kedvelés

Csak ironizalok, viccelodok a tamogatottsaggal…
Ki tudja mar, mi lesz ezekkel 1-2 ev mulva?! Anno jott a PPC-Intel… Nem oly reg az Intel-ARM… (bar most ugy tunik, hogy sokkal zokkenomentesebben leptek meg)

Összese hasonlítható a kettő. Szerintem jövőre még lesz intel támogatás és nagy valószínűséggel 2025-ben vége az intelnek. Mondjuk addigra borzalmasan lemarad amúgy is.

Titi nyert, átlag 15%.
Mpr, imac.
De csak nem sikerült bele gyömöszkélni az m3-at a többi masinába. Még. Majd lassan csordogálnak.

Lassan kell adagolni, úgy több fogy! :slight_smile:

Még csak végigpörgetem de az energia takarékos magok 30%-ot ugrottak. A gpu meg 80% összeségében bőven több az mint 15%.

Az aksi ido meg 22 ora :smiley:

Mit csináljak ezzel a képpel?

Én nem értem a ram opciókat. Nézzem meg az eventet?

Mit nem ertesz rajta?

Nézd meg szemüveg nélkül! :slight_smile:

Vegre bele van szamolva valamennyi RAM, a GPU szamara.

1 kedvelés

En vartam volna egy 27"-es modellt, hogy ne kelljen az Inteles 27" iMactol downgradelni, de nincs mese, ez downgrade lesz.

Illetve, vartam volna invertalt T kurzoros keyboardot, mert lassan megint atjukadnak az alu keyboard gombjai, de meg mindig toljak a nem invertalt T-s kurzort :(( ez azert zavaro, mert igy most, az MBA/MBP kurzora sem egyezik a kulon megveheto keyboard kurzorgombjaival.

Ez is elhangzott: unmistakably pro , akkor eddig félreértett prók voltak :laughing:
De a gpukra tényleg rágyúrtak.