Apple Pay

Nem tarolja egyutt… Sott a kartyaelfogado tenylegesen mas tokent lat mind a harom eszkoznel. Tehat ha profilozni akarna, nem tudna megtenni. Ez nem bug, ez sajnos sok eve igy van.

Én sem gondoltam, hogy bug, viszont jó lenne, ha együtt tudnám kezelni. De ha nem, hát nem. Egyébként is az esetek szinte 100%-ban az órámmal fogok vásárolni. Csak kényelmetlenebbnek találom, hogy a Wallet helyett (ahol logikusabb lenne) a Watch alkalmazás egy eldugott szegletében tudom megnézni.

Ezt en is nagyon sajnalom, hogy nem szinkeli az eszkozok kozott :(

Ott nem a teljes history latszik egyebkent. Csak azt az “adatcsomagot” latod, amit a sima erinteses bankkartya is tarol (kb utolso 5-10 tranzakcio). Egyebkent az utolso par tranzakcio minden erinteses kartyabol kiolvashato (ehhez egy megfelelo program es USB-s olvaso kell, vagy szinten megfelelo program es egy Androidos telefon).

1 kedvelés

Üdv! Lehet két iPhone-on egy kártyát beállítani fizetésre? Tapasztalat v.kinek? (Gyors kereséssel nem találtam választ a neten…)

igen!

1 kedvelés

K&H-nál tegnap óta működik, kétszer fizettem eddig, gond nélkül.

A telefontokban van egy vasdarab, hogy az autós mágneses tartó megfogja, de nem okoz gondot.

Sajnos most meg csak a mastercard/maestro kettossel.
A Visa meg folyamatban.

Igen, ez is MasterCard.

A lurko telefonjan probalnam/nk beallitani az AP-t, de nem akarja. “ez az icloud fiók nem használható apple pay fizetésekhez” uzenettel.
Teny, hogy a csaladi icloudban van kiskorukent szamontartva, de van sajat bankkartyaja.
Emiatt nem engedi az AP kartya felvetelet? …vagy mi baja lehet?

Hany eves?

13 ev alatt nincs Apple Pay

1 kedvelés

15

Be is van allitva?

Meg anno mikor regisztraltuk neki az iCloud-ot, akkor lett megadva a szuletesi ideje. (gondolom ebbol kellene tudnia…)

1 kedvelés

Újabb AP hiba…
Párom telefonjára be lett állítva az AP. Kártya elfogadva…stb…stb.
Ha fizetni akarna vele, a terminál meg sem mukkan. Többször próbáltuk már mindenfelé.
A kártya eltávolítása, újra hozzáadása, telefon restart, ios restore, (elméletileg) minden volt már.
i8 iOS 13.3.
Mégse megyen.
Hardware-es hiba? (vagy mi vagyunk a h@lyék? / Bár az én telefonomon simán működik)

Tudom, hogy ez nem megoldás/vigasz, de nekem hiba nélkül napi rendszerességgel teszi a dolgát több kártyával órán(s3) és telefonon(6s+ IOS 13.3) egyaránt :(

Olyan terminálnál, ahol neked megy ott a párodnak nem megy?

Nekem seria0 is tokelrtesen megy napomta tobbszor.

Ugyan az a kartya?

Ha a telefont odatartod egy barmilyen NFC olvasohoz (pl egy androidon elinditassz egy tetszolegesen szabadon valasztott NFC olvaso appot vagy masik iPhoneon), akkor magatol fel kell jonnie az Apple Pay feluletnek (iPhone 6s-tol felfele biztosan, szerintem sima 6-on is, de azon nem tudtam az Apple Payt anno kiprobalni). Ha ez nem tortenik meg, akkor igen sanszos, hogy serult a telefon NFC antennaja. Volt mar szervizben? Nincs rajta valamilyen tok, ami arnyekol? Pl olyan tok, ami magnesesen tapad autos tartohoz. Nem volt leejtve?