Apple Pay

A kártya természetesen nem ugyanaz… De virtuális tranzakcióknál simán megy a kártyája…és hát ugyebár a Wallet is elfogadta.

Hát ejtve már volt, egyszer cseréltek rajta hivatalos szervízben kijelzőt (farzsebben ráült).
Bár elég masszív gumis tokja van. Próbáltuk úgy is, hogy tokot levettük, de úgyis kussolt a terminál.
Ezért is gondoltam már arra, hogy valami hardware hiba lehet.
Ezt az NFC app-os dolgot kipróbálom még (bármilyen AP kompatibilis iphone jó hozzá? / mondjuk egy i8p).
Ha nem megy, akkor szervíz lesz…

iPhone 7-tol mukodik az NFC olvasas iPhone eseteben, tehat a 8-hoz lesz olyan app a storeban, ami tud NFC-t olvasni.

Ha lenne egy harmadik telefonod, akkor tudnad levalidalni a teoriat. Mert ugye jelenleg van egy hibatlan NFC-vel rendelkedo telefonod, mig a masik keszuleked gyanithatoan hibas. Ha lenne egy harmadik, akkor azok tudnak kolcsonosen validalni egymast.

1 kedvelés

Nem mukszik… Ez szerviz lesz.

Minket csoportosan ut az AP atok :-)

A kolok telefonjara ismet megprobaltuk rahergelni a kartyajat, de a “kartya hozzaadasa” opciora bokve, rendithetetlenul dobalja a “ez az icloud fiok nem hasznalhato…” hibauzenetet.

Fogtam, vegigneztem az osszes appleid beallitast. Szuletesi datumtol kezdve mindent (regio, ertesites, biztonsagi…stb).
A csaladi megosztasnal is mindent vegigneztem (semmi, azaz minden rendben. semmi nem utal “korlatozasra”). Mar vegso opciokent toroltem minden egyeb korlatozast, kutyafulet. telefonon icloud logout-login ujra. Telefon restart… Eredmenytelen.

Mi lehet meg?

A telefonos support nem tudott mit mondani?

Azzal meg nem probalkoztam, de ugyfest eljott az ideje.

regisztrálta a revolut-ban (nem apple pay-hez, hanem garmin pay-hez)
odáig eljutottam, hogy készítettem egy virtuális kártyát.
azonban!
nem tudom a számát. a revolut appból nem tudom kiszedni, mert csak az első 6 és az utolsó 4 számjegyet mutatja. értesítést, vagy bármilyen jelzést nem kaptam arra vonatkozólag, hogy mi a kártya száma.
hogy a tüdőbe állítsam be így a garmin pay-t, amikor az a kártya számot kéri?
járt már így valaki?

Nincs ertelme a virtualis kartyanak, ha nem latod a szamat. Csinaltam egyet, es meg tudom nezni utolag a kartya szamat, ha megnyomom a show card details-t.

1 kedvelés

Ha a kártyára érintesz, utána “reveal card details”. :wink:

köszi! megvan

1 kedvelés