Apple Special Event 2016.09.07.

Természetesen igazi fotós nem fog egy ilyen telefonnal fényképezni. Mármint persze hogy fog, ha épp az van kéznél és mondjuk csak nyaral a családjával… Nem vagyok fotós, nincs fényképező gépem. De azért még én is látom amikor megnézek egy fényképet amit az iPhone6Plusszal csináltam, hogy van bőven hova fejlődni. De az is igaz, hogy nagyon jó képet csinál akár úgy, hogy autóval zötykölődős úton 50-60-nal naplementével szemben…
Szóval mikor megnézem az elkészült képeket, akkor mindig felsóhajtok, hogy de jó lenne egy “igazi” fényképezőgép. Aztán meg azt az igazi fényképezőgépet kezelni is kell, be kell tudni állítani (nyilván), hogy minél jobb képet csináljunk. Az meg idő. Az iPhone-t csak előkapom, fényképezek és teljesen elfogadható minőségű képet csinál. (pl Ukrajnában szinte csak autóztunk, sosem álltunk meg, így a fényképeim nagy részét szélvédőn keresztül vagy lehúzott ablakon keresztül csináltam. És meghökkentően szép képek sikerültek. Persze felnagyítva, meg részletesen megnézve azért megvannak a hibái, de utólag visszanézve már nem azt figyelem…

szerintem meg már rég el kellett volna hagyni ezt a lightning csatlakozót és helyette egy mb vonalhoz hasonló mágneses csatlakozót kellene (mint ahogy van már ilyen maszekban: https://www.znaps.net/ )

3 kedvelés

Csak egyszer tudtam likeolni, de tízszer szeretném. :)

A 2 kameras mobil nem eppen uj talalmany. 2011-ben a HTC Evo 3D es egy par LG telefon is ket kamerat kapott.
btw. ha nem eleg a 2 kamera, itt van egy fenykepezogep 16 kameraval: https://light.co/

2 kedvelés

Igen, és nem csak a kamerák száma a lényeg, hanem az, hogy mire használják. Szerintem az Apple elég ötletesen aknázta ki ezt a lehetőséget.

**#összeesküvéselmélet** Valójában az iPhone 6s² csak a főpróba a jubileumi cucchoz, elképesztő találékonysággal nevezzük csak iPhone X-nek :) Ebben hagyták el a jack-et, hogy ne a jövő évihez tapadjon ez a galádság, valamint megágyaztak az indukciós töltéses készülékhez, amin régóta dolgoznak. A fényes felületet is most tesztelik, hogy kijöhessenek a fizikai home gomb nélküli, full fényes ezüst és arany iPhone-nal, amivel tulképp megkoronázzák a flagshipet. Tehát ne hagyjátok magatokat megtéveszteni, a jó szifon jövőre jön, spóroljatok. :DDD
2 kedvelés

Ezen még nem gondolkodtam el, amúgy sem terveztem a váltást, de most már nem is fogok még gondolkodni sem rajta! :smiley:

Na ja, csak arm vs x64. Csomo utasitas keszlet bus hianyzik. Persze candy crash kiraly meg a 20 fapados app

Na jó, megmutatom milyen lesz, hidd el, tervezni fogod :))))

Szerintem jelent valamit, ugyanis egyre több dolgot tudhat egy-egy szoftver. Például renderelés nélkül effektet rárakni egy videóra, amit simán lejátszik. És ez nem olyan nagy dolog mégis kell hozzá a teljesítmény.

Mármint úgy értettem, hogy most nem tervezem a váltást, és majd jövőre fogok inkább, mert megvárom már inkább a csodát! :smiley:

Lehetnének végre bátrak, és elhagyhatnák a volume rockert és a bekapcsoló gombot is. Az olyan múltszázadi. És a hangszórók is mehetnének. :D

1 kedvelés

Jó, de ez utóbbihoz már dukálna egy agyba építhetős “hangszóró”. De ténylegesen agyba építhetőre gondoltam! :D

2 kedvelés

Ne mar szakadjunk le errol, neki az is eleg. A tescos pulcsi is meleg meg is jo erzesu ember nem abba megy randira. Basszus ha neki i7 256gb modell a vagya de csak facebookozik egesz nap hagy vegye mar meg. Amugy hiaba mondogatod hogy SE eleg ha nek nem 4" telo kell meg a jackblak tetszik. Akkor ezt veszi meg. A vilag nyugati felen tok mindegy a vasarlok nagyresze megvesz 1 euros elofizuval vagy pedig tudatos vasarlo es tudja hogy o ezt szeretne.

Milyen autod van? Hany loero? Milyen motor van benne?

Traktor hiaba 30 millio ha nem nez ki menon es 35 millio a hitelrajta ;)

Az nem fehér, hanem matt ezüst. Ez egy nagyon ritka földfém. Megmondta a kék pólós zseni az epül boltban. Külön nekik bányásszák egy titkos uruguayi bányában. :slight_smile:

1 kedvelés

Nem akarok kötekedni, de igazából ez a matt arany képlete. Ez amit a lúzer androidosok sárgának hívnak. :P

2 kedvelés

A matt aranyat pedig hivhatjuk nem polirozott aranynak 😂

2 kedvelés

Azt hiszem látszik, hogy péntek van és senki nem akar dolgozni…

Kikerem magamnak en meloztam kozbe, es holnap is megyek. De amugy nekem mindegy hogy pentek vagy kedd. Soha nincs kedvem dolgozni 😂

3 kedvelés