Apple TV 4

Eees igen, valoban hozza a c64 feelinget ;))))

Tegnap kicsit raneztem az egyik boltban es nekem is osszesen ez az egy dolog jutott hirtelen eszembe, amellett, hogy igy elsore nem birtam csak ugy vakon nyomkodni a taviranyitot, ill a tapipad resze csak nyomasra klikkel (mbp tapipadjan ettol is elszoktam:))

Jól elmondja a lényeget.

1 kedvelés

Annak, aki meg tudja nézni.

miért nem tudod megnézni?

Na van mar browser is, persze egyenlre ez is csak fejlesztoi kornyezet alol pakolhato fel :)

Hetvegen kiprobaltam, a taviranyito nagyon nagyon jo! Eddig teljesen azt mondtam nem kell most mar baratnom is azt mondta: - ezzel meg en is jatszanek!

MrMC neven megjelent a Kodi/Xbmc hivatalos Apple tv verzioja. 5$. Termeszetesen 3rd party addonok nelkul.

1 kedvelés

Pont azon gondolkodtam el, hogy miért nem csinálja meg azt, hogy a 3rd addonok futtatásához kiadna egy szerver programot ami bármilyen gépen a háttérben futhatna és az szolgálná ki a készüléken futó programot.

Mert azt PLexnek hivjak mar :)))
komolyra forditva a szot, itt most elsodlegesen az xbmc ATVn valo futtatas volt a cel, amin te otletelsz abban az esetben alapjaiban kellenne atalakitani az xbmc/kodi-t. Masok is agyaltak mar rajta forumon, de ezzel pont a lenyeget (es gordulekeny mukodeset) bukna a program.
A plex (bar ma mar azert mertekkel kajalja az eroforrasokat- utobbi idoben probalgatom) azert a fasorban sincs 3rd parti dolgok ugyeben, az otlet jo lenne ha mukodne. de pl egy iptv szolgaltatast nem birok vele futtatni kb 4 napja sajat m3u lista alapjan. plane nem amiert ertelme lenne, tobb felhasznaloval.

De az appletv korlátoltsága miatt csak másik gépen oldható meg a 3rd kiegészítők futtatása. Szóval ha ez nincs meg, akkor meg tényleg oda az előnye. Tényleg, azért a tv tud fogadni AirPlay-t? Nem néztem utána, de gondolom ezt csak nem vették ki…

Ha az Apple tvre gondolsz akkor airplay van, tudomasom szerint. (Csunya öntökönszuras lenne ha nem:)))
De nalam marad az xbmc/kodi. Igy egyenlore nincs uj atv, kivancsi leszek mi lesz belole jovore es tenyleg ugy elkezdik csiszolgatni mint a tobbi nem hobby projektet es evente/ketevente adjak majd ki az ujat.

Nem tudom erdekel e meg valakit rajtam kivul de ez a problem solved:

http://www.idownloadblog.com/2015/12/24/how-install-kodi-new-apple-tv-4/

2 kedvelés

Ahogy nézem jailbreak nélkül megoldható? Mert ez egyrészt jó, másrészt kiderült, hogy van egy biztonsági rés a pajzson. Jó persze megannyi feltáratlan biztonsági rés tátonghat még a pajzson :)
Csak nagyjából néztem át a cikket, videót nem néztem meg. De ami érdekel: működnek a kiegészítők is?

én feltettem az infuse pro-t. fizetős ugyan (10euro), viszont pöpecül működik, minden fájlt mindenhonnan lejátszik.
nem szeretek mókolni, főleg, mert nem értek hozzá :)

en is csak ket szelet bejgli kozott meg vendegek elott-utan neztem ra, ahogy nezem ez nem kimondottan res a pajzson mert ahogy en ertelmeztem egy fejlesztoi fiok kell hozza aztan ugy rakjak fel, utanna nezek masik forumon is mit mondanak, leginkabb, igen, a kiegeszitok miatt,

Hát ez így azért körülbelül ötvenszer jobb az előző generációnál. De azért az, hogy trükközni kell, hogy egy számot repeatre tudj rakni, az elég béna. :D

Ennyi a 3 honapos hosszutavu teszt eredmenye? :)

2 kedvelés

hétfőn jön az update nem?

Uj ATVre gondolsz?
szerintem nem. Epp ma jutott eszembe, hogy most akkor mi lesz, evente dobnak ki majd uj ATVt is, mindig az aktualis csippel (ennek meg uj ‘dobozt’ sem kell tervezni) vagy megint majd 5 ev utan.

Nagyobb os updatet várnak.

1 kedvelés