Apple Watch Ultra

Ha ez a mennyiség számottevő, akkor már eleve baj van.

A lidlben minden alkalommal 20 perc a sorban allas mindig. Azert ha azt nezem, hogy a bevasarlast letudom 10 perc alatt 20-at allok sorba. Annyira nem jo deal.

Azert ez a szorzasi feladat igen magas felulkerekitesi valtozot enged sejtetni.
Ha hiszed, ha nem, en is szoktam vasarolni.
“…ha valaki nem tudja, hogy az operaban enekelni is fognak…”
Tehat figyelmetlenek az emberek, mert veled egyazon idosavban mentek megrakodni a kosarukat?
Nincs bajom azzal, ha valaki sorozatot nez vagy olvasgat… csak fogadja el, hogy vannak olyan ezeken kivul allo esemenyek, amelyek nem az internet kapcsolat sebessegetol fuggenek.

Ha nincs időd rendeld házhoz.

Nemá’! Menj más időpontban.
(Ott is olyan rövid a kasszánál az “output”-pult?)

Magyarországon sokkal gyorsabb a Lidl kassza, mint mondjuk Ausztriában. Szerintem ott nem lehet úgy szétfrusztrálni a dolgozót, mint nálunk. Úgy vettem észre, a helyieket kevésbé idegesíti a kassza lassúsága, mint engem.

Talán mégis mi ülünk fordítva…

Szerintem ti vonzzátok ezt be :smiley: Amióta itt olvastam, hogy megy a sz@rakodás a fizetésnél, azóta a Lidl-ben mindig kifogok valakit, aki miután bepakolt mindent kezdi el keresni a pénztárcáját valamelyik szatyor alján, majd abból még 4 percig a bankkártyát, amit meg sem talál és hangosan motyogja, hogy akkor kifizeti egy másikkal, ami “rögtön” meg volt a pénztárca megtalálás után. :D:D

1 kedvelés

Nem ertem, hogy miert reagaljatok ezt tul. Siman pakolni kell a sajat tempodban, ha valami leesik, akkor szepen megvarod, amig a penztaros osszeszedi a leesett termeket es valaki mas (boltvezeto, biztonsagi or), hoz egy masikat. En egyebkent se szeretem a lidlit, amiota nincs kezikosar, mert a biztonsagi orok nem szeretik, ha mindent a sajat taskamba/szatyromba pakolok, majd onnan fel a szalagra, majd onnan vissza a sajat szatyromba… ahol ugye figyelek arra is, hogy mit, milyen sorrendben kell elpakolni (mi mehet egymasra, stb.). Majd ha mindent elpakoltam, akkor fizetek… Erre is ugye azert szokik at az ember, merth a elpakolas elott fizet, akkor a penztaros tolja oda a kovetkezo vasarlo termekeit, amit nyilvan elpakolok, hiszen a fene se akar emlekezni arra, mit vasarolt. Na ilyenkor megint a penztaros szivatja az egesz sort, mert mivel figyeltem, hogy mit vettem, igy nyilvan nem hiszem el, ha egy vadidegen barki (penztaros vagy masik vevo) ramutat a dobozra, hogy az az ove… Tehat ilyenkor nyilvan ki kell pakolni mindent es tetelesen ellenorizni a blokkot.

De halistennek, a lidliben nem kell mar bespeedezett, idegroncs penztarosokkal foglalkozni, mert ott az onkiszolgalo kassza. Egyedul a szuros szemu biztiorok maradtak, akik nem hiszik el, hogy fizetes elott mindent kipakolok.

Egyebkent ezt sem ertem, mert kerdeztem az uzletvezetotol is es a lidli weboldalan, emailben is, hogy a kezikosar miert tunt el es azt a valaszt kaptam (mind a ketto helyen), mert igy gyorsabb. Marmint, gyorsabb, ha a sajat szatyromba pakolok, meg gonoszan nezunk egymasra a securityssel. Dehat vegulis, a lidli tudja.

Tényleg sokkal gyorsabb a konténerből kitúrt, félig összeragasztott dobozokkal bénáznunk… aztán a kijáratnál kénytelenek vagyunk otthagyni a kartonokat.

Annyira egyértelmű, hogy a vásárlások 20-25%-ánál semmi szükség kocsira. Pláne, hogy az emberek már nem diszkontáruházként használják ezeket az üzleteket, hanem mindennapi bevásárlásra.

En 100%-ban nem kocsizok. Azert szertem a kosarat (amit szinten nem tolok, hanem emelek), mert igy pontosan erzem, sulyra, hogy mennyit vasarolok es mennyit tudok kenyelmesen elszallitani.

Hát ezt mondom! Csak én szatyrozni nem merek, ezért dobozt túrok és abba vásárolok.

Eddig nem figyeltem, hogy honnan lesz az embereknel gyujtodobozos karton/lada/stb. Igazabol nem is ertettem, hogy miert hoz magaval valaki ilyet a boltba :smiley:

1 kedvelés

Az a rövid, pénztáros utáni pakolós rész a Lidlben, az kegyetlen.

1 kedvelés

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.