Apple Watch

Igen, pont ezért gondolom, hogy nincs kiírva a kijelző csere a szervizekben. És az az idegesítő, hogy pont az úszás miatt vettem :(

Lehet rendeni 60$ tol folfele. Lattam mar par hekyen. Meg ahogy elottem irtak garazsgsm s megcsinalja.
A haverone kb magatol megrepedt (esetleg akku megduzzadt vagy valami anyag feszultseg). Le sem ejtette soha. Persze magyar resellernel rögtön ehajtottak, most kulfoldon probalkozik.

welcome to the real world…
sajnálatos eset

(Kicsit off)
A rántotthúsnál csak a krumpli nagyobb – eszemf…szom, ki jár ilyennel?

2 kedvelés

A kép alapján karel novak jár ilyen nagy órával

off:

Azt tudom, hogy a becsiszelet vendegloben kapsz ekkora hust :)) A tobbi dologhoz nem tudok hozzaszolni :D

ez nem is nagy óra, ekkoraboo van kettő (meg néhány nagyobb)

Olyan fóliáról tudtok-e ami az egész watchot lefedi a sarkaival együtt?
Valószínűleg nincs ilyen, de hátha.
Találtam egy tokot, ami vízállóságot biztosíthatna, de ahhoz az kellene, hogy legalább valamennyire legyen letakarva a törés helye. vagy kinyomom purhabbal, az a biztos :D

Amúgy ezt az órát nem most vetted? apple care+ nem jó ilyen esetekre, megkötöd és 2 hét múlva szólsz hogy eltörted :D

1 kedvelés

Vagy esetleg lakásbiztosítás? Némelyik fizet laptop törésre is, hátha az óra is beletartozhat.
Bár én annó a magyar T-nél vettem az enyémet, és ott nem tudtam rá biztosítást kötni, mert a rendszerükben kiegészítőként szerepel, arra pedig nem adható biztosítás, szerintük.

3 kedvelés

Ez is T-s. A lakás biztosítás, jó ötlet, megnézem majd a szerződést. Bár nem hiszem, hogy van benne ilyesmi.

van egy Casio J100-as órám (1983), ami a maga idejébén csucstechnológia volt. számológép, beállítható lépéshossz és futási ütem, ami alapján méri a lefutott távolságot. érhető okokból nem használom, egyre többet ér a fiókban figyelve.

van egy első generációs apple watch-om, ami a maga idejében a csúcstechnológia közelében volt. érthetelen okból nem használom, ugyanis magától kiesett a kijelzője, elegendett a ragasztó… (mellesleg három hónapja nem használom, töltőn figyel, csak mint ébresztőóra. ezért is érthetetlen, miért esett ki a kijelző)

Mert az akku felpuposodik, van ra csereprogram, kicserelik. Minden liion cellaban van valamennyi gazkepzodes, ez teljesen termeszetes jelenseg.

Es mivel 3 honapig folyamatosan tolton volt, ez gyanitom felis gyorsitotta a dolgot.

Igen, plussz ugye az elso watchok mar elegge elerkezhettek a 300 koruli ciklusszamukhoz.

Az elso apple watchok mar inkabb a 600at kozelitik :)

a series 1-re van csereprogram? hol lehet ennek utánanézni?

Szerintem mar vege van a programnak.

Sziasztok! Problémám: 2. szériás watchom van nekem és a feleségemnek is. Az üzeneteknél ki van kapcsolva az “üzenet küldése SMS-ben, ha az iMessage nem elérhető”. Ennek ellenére gyakran, ha az órán keresztül válaszolunk egy üzenetre (szöveggel v. emojival), akkor elküldi sima (“fizetős”) sms-ként. A watch app-ban az iPhone tükrözés van beállítva az üzenetekhez. Találkoztatok már ilyennel? Esetleg megoldás? Vagy ez egy OS hiba…

Biztos, hogy eredetileg is iMessage menne el? Tehat zoldek a gombok ahelyett, hogy kekek lennenek?