Apple Watch

Igen. Zöld szín megy. Először ez volt a gyanús. Aztán újraindítottan az órát, kék lett, és ment jól. De aztán megint van, hogy zöldre vált…

Ha ilyenkor kuldessz egy uzenetet arrol a telefonrol, amihez parositva van a watch, az nem javitja meg? Nekem ilyen par honapja volt utoljara, akkor egy unpair-repair kellett. Tehat nem az a baj, hogy nem veszi figyelembe ezt a kapcsolot, hanem az a baj, hogy nem tudja, hogy valaminel van-e elerheto iMessage vagy nem.

akit erint:

1 kedvelés

Köszi!
Az órám pont úgy tört el, ahogy a bal oldali ábrán mutatják.
Már egyszerűen letettem róla, hogy bármi is legyen vele, de hátha mégis lesz valami.

2 kedvelés

Nos beadtam szervizbe, átvették, eküldik amcsiba, majd kb 1 hét múlva kiderül (állítólag), hogy mi lesz vele.

Tegnap kaptam e-mailt, SMS-t, hogy elkészült a javítás, átvehetnem a készüléket.
Elmentem érte, kérdeztem, hogy javították-e, és mondták, hogy nem tudják javítani. Szóval cseréltek. Egy újat kaptam, bontatlan csomagolásban. Annyi különbséggel, hogy ez nem díszdobozos, azaz nem eredeti dobozban érkezett, hanem egyszerű sima, szinte semmi csilivili, és persze óraszíj nélkül. Természetesen backupból visszaállítva egyből ment minden, még az Apple Pay is.

2 kedvelés

Gyors kerdes ismerosom
T-mobiltol kapott apple watchot (lte) az ilyen keszulekek fuggetlenek vagy szoklgaltato fuggok? (Ausztria)

En nem lattam meg fuggo watchot

Na kiderult fuggo az ora. Csak annal a szolgaltatonal mukodik ahol vasaroltad. (Vagyis kaptad)

Ezt nezzetek meg jobban, mert nem kellene fuggonek lennie az oranak.

Szerk: egyebkent, hol es milyen szolgaltatoval szeretnetek hasznalni? Elvileg az osztrakoknal csak egy szolgaltatoval megy.

A1 es ennel a kettonel mukodik. Az origi dobozon van egy matrica hogy csak t-mobilenal fog menni.

Nem akarok kukacoskodni, de csak az A1 viszi az orat (ezt maga az Apple allitja). Miben nyilvanul meg a fuggoseg? Tenyleg azert kerdezoskodok, mert nem letezik fuggo ora. Tehat azt szeretnem tudni, hogy mibol gondoljatok, hogy ez az ora fuggo.

Most fog indulni a t-mobilnál. Leírtam t-mobile függő rá van írva a dobozra.

Az lehet, hogy ra van irva, de nem letezik fuggo Apple Watch. Ha az elmult 2.5 evben nem volt ra pelda, nem hiszem, hogy most kezdenek el.

Ne haragudj de nem vagyunk szellemi fogyatékosok, egy rohadt matrica van a bontatlan készüléken, hogy csak a t-mobile hálózatán müködi az eszköz.Nyilván nem bontjuk ki és probáljuk ki mert így bontatlan a termék. Persze lehet hogy a t-mobile hazudik.

Sziasztok! Magyarországi Vodanál van bármilyen esély arra hogy a cellular watch működjön? Bécsben lett véve a szerkezet :)

Semmilyen szolgaltato sem tamogatja jelenleg az Apple Watchot. Azt nem tudjuk, hogy a jovo mit hoz.

Hello,

Hogy lehet Watch kompatibilis appokat keresni?

Csak azert kerdezem mert a Watch szekcio amit talaltam az Iphone-on eleg keves appot mutat, viszont olyan appokat is telepitettem mar, amik ebben a kategoriaban nincsenek, de a telefonon mar hasznaltam oket.

koszi!

Van olyan aki csak az orával és apple watchal sportol?
Rá akartam rakni offlinera a zenéket de nem kezdi el átmásolni, (azt írja tegyem töltőre, de ott van). Régi apple watchomon ez simán sikerült de most nem.

Ez időnként előfordul, indítsa újra az órát és a telefont is, az időnként szokott segíteni.

1 kedvelés