Azonnali kérdések

a legnagyobb baj az, hogy alapbeallitasnak szeretnem, de azt sem lehet, az ‘ellenallok’ egyszeruen ‘gyari’ alapbeallitasal jelennek meg

KOzben egy masik kerdes:

ezt a wine nevu kiegeszitot ismeri/hasznalja valaki?

Ránézésre én ezt használtam egyszer. Winbox programból csináltam OSx programot, ami jól is működött. Egy-egy egyszerűbb programhoz tuti jó. Egyébként én még használtam Crossovert is, ami fizetős volt, de azzal konkrétan még régebbi játékokat is tudtam futtatni.

Közben azt hiszem megvan a hiba oka. A felhasználói fiókomat oszlop nézetben szeretem használni. És ha innen megyek tovább mondjuk a Downloadsra, akkor az is oszlopnézetben jelenik meg természetesen. De ha oldalt kiválasztom a gyorsmenüben, akkor viszont a legutóbbi nézetet jeleníti meg. De mintha úgy emlékeznék, hogy régebben ha egy másik mappából mentem be egy másikba, akkor annak a megjelenítése átállt a beállításokra. Viszont az is lehet, hogy eddig is ilyen volt, csak nem tűnt fel nekem.
Bár igazából meg pont, hogy oszlop nézetben zavarna az, ha átváltana egy másik nézetre, ha egy bizonyos mappába mennék…
Szóval összességében jól van ez így… :)

koszi, kozben talaltam belole ‘hulyegyerek’ verziot amit fel is birtam telepitetni es valoban eddig jol elfut a progi amit ki akartam vele probalni, de megnem teljes ertekuen tudtam a kulso egyseget meg nem csatlakoztattam (egy editorhoz probalom)

igen nalam is hasonloan viselkedik, bar en emg nem figyeltem emgjobban mikor-honnan lepkedve nem az sajat beallitasim szerint nyitja a mappakat

Sziasztok! Egy kis segítségre van szükségem. Egy ideje nem tudok az egyik gépemről belépni az Erste netbankba. Elakad a jelszó beírása után. 10.10.5 van fenn. Csak egy másik gépről tudok belépni, amin még 10.8 fut. Most csináltam az iMacen egy új accountot, onnan be tudok lépni. Erstés cookie-t már töröltem, az nem segített, és itt el is akadtam. Mit lehetne még csinálni?

Másik böngészőből próbáld meg.

A vicc az, hogy Chrome-mal sem megy, ugyanott elakad.

Cache-törlés, reset?
Firefox, Opera?

Firefox-szal működik! Köszi az ötletet, azt gondoltam, ha Safarival és Chrome-mal nem megy akkor mással sem fog.
A Cache törlést hogy kell csinálni? Még nem volt rá szükségem. A resetet végképp nem tudom mit jelent:)

A “Safari” menüben megtalálod mindkettőt. A “reset”-nél figyelmesen válaszd ki, miket töröljön.

Köszönöm!

Vagy a NoScript.

Hali,

Megint kene egy kis help. van egy eredeti dvd-m amit iso-ban mar le is mentettem a gepre, ezt szeretnem ugy atalakitani hogy lehetoleg mkv kontener legyen a vege, semmit nem akarok ujratomoriteni tehat jo az mpeg2 es erintetlenul a 4db hangsav, csak a menut akarom kidobni es osszefuzni a videofile-kat. Gondolom ffmpeg-el kene nekiesni, eddig videokodolasban kb 0 tapasztalatom van. Mivel lenne ez a legegszerubb.

Szia!

Tapasztalatom nekem sincs sok, de a https://handbrake.fr jutott eszembe, én minden ilyesmire ezt szoktam használni.

http://www.winxdvd.com/resource/convert-dvd-to-mp4-with-handbrake-for-mac.htm

Igen de ezekkel az a baj, hogy mindenkepp at akarja konvertalni valamibe(pl x264), en pedig csak osszefuzni szeretnem a darabokat. Tehat meg szeretnem tartani az eredeti mpeg2-es kepet, es a 4db audio savot mindenfele konvertalas nelkul.

Akkor talán egy DVD ripper kellene.

Atturtam az internetet, es nagy nehezen meg is talaltam ami nekem kell. :)
http://www.videohelp.com/software/MakeMKV

1 kedvelés