Azonnali kérdések

Ezt nem ertem, a disk utility miert nem jo? :D Az be van epitve, read-only imagenel pedig isot csinal, csak at kell nevezni. Pont ugy, ahogyan a Toast is isot csinal.

Ezt kerdeztem, hogy csak atkell nevezni es kesz?

Elvileg igen, de nem tudom neked megnezni, mert nincs optikai drive kepes gepem. A tipusok kozott a “legbutabb” tipus kell, az lesz az iso. Azt hiszem, hogy a read-only az, de nem vagyok benne biztos.

Na akkor megse olyan jo ;) lehette nem epitenek van mar toast

Ha felraksz egy screenshotot, amin latszik a legordulo tartalma, megmondom melyik az (tippre read only, annal nemigan van butabb a listaban). De ezt irtam is, hogy szerintem az lesz az. A Toast is diskutilt hiv a hatterben valamelyik uzemmodban.

1 kedvelés

ma ültem a gép elött, és egyszer csak bekérte a gmail a jelszót (mail). ezután már az icloud is offline-nak látszott és nem fogadta el a jelszót.
Kérnem kellett fiók helyreállítást :? Persze tudtam a megadott telszámot telefon kodját mindent, most azt mondja várjak 24 órát.

Meg tudná valaki mondani, hogy mennyire nehéz a React Native-t elkezdeni html/js/css tapasztalattal?
Úgy néz ki át kell vennem egy félig-meddig kész projectet ami ebben van írva.

Nem lenne jobb elölről nulláról natívan megírni?
Amúgy én sosem programoztam Reactban, de biztos nem vállalnék el ilyen projektet.
Ez persze személyes vélemény, minimális tapasztalatom volt régen cordovával, azok alapján biztos van előnye is, meg hátránya is.

Egyébként korábban átvettem egy projektet, amit több cég és fejlesztő is módosított, kb én vágyik az 5. ember aki foglalkozik vele. Az egyik korábbi fejlesztő Android fejlesztő volt. Látszik is a kódon, hogy bár meg tudja valósítani amit kell, de vannak benne olyan részek, hogy fogom a fejem. Látszik, hogy a swift nyelvhez semmit sem ért. Fogalma sincs mi az az optional, hanem csak egy nyűg neki.

És lehet rövid távon megéri a React Nativ, de hosszú távon nem biztos.

HTML/CSS/JS tapasztalattal tuti a React Native-ot kezdeném el tanulni. Szerintem a Swiftet 0-ról megtanulni elég nagy falat, és valószínűleg értelme se sok lenne, ha csak egy projekthez kell megtanulni. HTML/CSS/JS mellé meg amúgy sem árt egy komolyabb framework ismerete.

Köszi a választ, lehet, hogy jobb lenne a tényleges natív, de jelen esetben kivitelezhetetlennek tartom, mert egy webshopról van szó, és szükség van androidra is.
Ma fogom megnézni jobban, de ha jól tudom, akkor a weboldalt tölti be egy webviewban, és az van módosítgatva.

@Rozse, köszi, akkor lehet belevágok:-) (nemhiszem, hogy olyan sok választásom van…:-D)

Valamiért azt feltételeztem, hogy van natív fejlesztői tapasztalatod. :)

Egyetemi könyvtárban találtam az ingyen elvihető könyvek között :slight_smile: MacOS 7 felhasználói kézikönyv, németül. Jó vastag, kb 350oldal. Ennek van még valamilyen értéke? Gondolom inkább eszmei lehet (ha van).

2 kedvelés

ki ne dobd!

Eszem ágában sincs :)

felugró ablakok engedélyezése
ez hogy megy 10.11.6 és safari 11.1.2 alatt? a nav nem engedi letölteni a cuccaimat, mert blokkolva van a felugró ablak

12.0.3-ban a címsor jobb szélén jelenik meg egy kis négyzetes ikon amikor blokkol. arra kattintva engedélyezhető.

setting/security azt hiszem, de tuti a settings-ben


itt biza nincs

Bocs, HS-en úgy volt

A Safari menuben nincs egy settings for this website opcio?