Azonnali kérdések

Köszi Mykroft! Maradt az Amazon. ☺️ Most Angliában vagyok, ezért ez könnyebb így. Még egyszer köszi mindenkinek, aki segíteni próbált!

Tisztelt Urak, Yosemite alatt 32 GB-os FAT32 SD-kártyára másoláskor a kb. 16 GB feletti rész 0 byte-osként jelenik meg. Mi lehet ez?

Távolkeleti? Azok szeretnek ilyen kártyákat készíteni.

Mi nem távolkeleti? :)
Platinet, még matrica is van rajta. Ráengedtem DU zero-out törlést, valamint TechTool pro surface scan-t, hiba nélkül.

Mas, de hasonlo volt a jelenseg egy Samsung 850 SSD-n is nalunk. Csak az SSD-n rendszerfileokkal csinalta ugyanezt :)

Jó a kérdés. :D A gyanusan olcsó kártyák nagyobbnak hazudják magukat, mint amekkorák. Sikerült már valaha a felső felére sikeresen írni? Természetesen peppino gondolata is jó lehet, miszerint elromlott.

2 posts were split to a new topic: webfejlesztés

tudtok nekem mondani olyan PPC-s progit (10.4 alá) ami ingyenes még elérhető és isoba tudnék leszedni cd-ket? DMG nem jó iso kell.

Mi az, hogy isoba leszedni cdket? A Disk Utility ISO-t keszit ha read only imaget csinalsz, nem?

Szerk: illetve, kiterjesztese nem az lesz emlekeim szerint, de a tipusa dmg.

multiplatform legyen, ez a lényeg. vagy ha a dmg-t átírom isora menni fog pl win alatt is? (gyakorlatilag az is egy iso fájl csak dmg a kiterjesztése? (persze ezt nem hiszem, hiszen a dmg sokkal többet tud mint egy sima iso fájl, nem?)

Nincs keznel 10.4, de ha elinditod a disk utilityt, akkor a menuben ha uj disk imaget valasztassz es read onlyt, az jo lesz. https://gk.lka.hu/2007/08/iso-gyartas-os-x-szel/

1 kedvelés

.toast az iso.

köszi csak nem free, de lehet megtalálom még :)

Egy régbbi (PPC-s) Toastot nem nehéz szerezni, adjak?

Hát ha mondjuk feldobod dropboxra megköszönöm, ha kéznél van neked. Ha nincs akkor turok én egyet a neten.

10.4-re Toast 9 kell. (Annyira nincs kéznél.)

1 kedvelés

ok akkor így megkeresem

Ha kell még itt van:
Warezt kérlek ne. - tetragir

1 kedvelés

thx

Valakinek nincs valami infója a Project Marzipan-ról? (UIKit MacOS-re). Ugye a WWDC-n lett bejelentve, emlékeszem még ki is adtak pár gyári appot (Stocks, News), amit már ebben készítettek, de azóta nagy a csönd. Azt ígérte az Apple, hogy 2019 januárban már elérhető lesz… De amúgy érdekes, mert a Google is csak augusztusi cikkeket ad ki ha rákeresek, olyan mintha teljesen “elfelejtődött” volna az egész.