Beszmac redesign

Egyreszt koszi. Masreszt nem igazan tudom. Jelenleg ugy nezunk ki, hogy egy 40 dolcsis vps-t berlek a digitaloceantol, a domaint tms fizeti, a levelezest a mandrill ingyenes verziojaval intezzuk. Egy darabig ez eleg lesz, szerintem.

Nekem is ez volt a kedvencem. De lehet csak azért, mert nekem ez volt az első, amit láttam. Bár így mai szemmel nem néz ki jól, de használható.

1 kedvelés

Én még be tudok lépni, csak minek? A keménymag lassan tényleg itt lesz mind :-) Örülök underscore, hogy idetaláltál!

üdv a keménymagnak!
remélem, nem haragszotok, ha én is áttérek (Eső hívására). az új beszmek “dizáááályn” végre megtettem az utolso bejelentkezésemet ott.
de!

  • ha régi gépekkel kapcsolatos kérdés van keressetek, bár mostanában kevesebbet foglalkozom a masináimmal, inkább a hangszereket csépelem
  • ha anyagilag hozza tudok járulni a fórum üzemeltetéséhez, akkor is keressetek, szívesen segítek
  • ha lesz egy exbeszmek, de newalmamag találkozó, akkor is keressetek már léccilécci, még akkor is, ha nem csak macekről lesz szó a láblógatás közben
5 kedvelés

Most el fogjátok dobni az agyatokat. Dombi regisztrált. :)

2 kedvelés

A jobbtol nem szegyen tanulni;)

Valóban nem, de mi nem akarunk portált, úgyhogy nem igazán tud nekünk tanácsot adni. :) Mindenesetre nagyon megtisztelőnek tartom, hogy benézett ide, úgy gondolom, hogy a beszMac akkor kezdett el nem jó irányba változni, amikor ő átadta a kormányt.

4 kedvelés

Én is így kerültem ide, kösz a gátlástalan reklámozást! ;)
Hd

3 kedvelés

Sziasztok. Regeltem én is az oldalon pár napja. A beszmac oldalán olvastam róla és gondoltam ha már mindenki lelép ide,akkor követem a társaságot. Igaz itt már más névvel regeltem,mint amit ott használtam. Új oldal,új név :)
Vagyis csak nekem új,mert látom már jó ideje létezik. Kicsit fura még itt,de megszokás kérdése.

1 kedvelés

Isten hozott. :)

Köszi.
Még ismerkedem a környezettel :)

Hoppá! Visszakerültek a beszMacre az új témák és friss válaszok. Szerintem cuccoljunk vissza. :D

Úgy tűnik, ha az ember letiltja a JavaScriptet a belépés idejére, akkor nem tudja végrehajtani azt a nem túl okos ellenőrzést belépéskor, mint hogy 6 karakternél nem lehet rövidebb a nevem.

Nézd már, kit hozott a Mikulás! :) Juhu!!! Van ám PPC kategória, helyezd magad kényelembe! :)

Ha ajax-szal van megírva a cucc, akkor a javascript küldi tovább az adatokat a szervernek. (Gondolom, hogy szerveroldali validációt használnak.) De ha nincs javascript engedélyezve, akkor hogyan jutnának el az adatok?

beszeljukmac folyamatosan ír hogy vegyem le az aláírásamból az almamag.com linket. mások nem szállnak be nem lennének hajlandóak levenni?

jogilag milyne lehetőségem van az összes kommentemet töröltetni?

most ott tartok hogy ha írok valamit az eltünik a forumrol beszmac pedig nem válaszol a kérdéseimre. :D valaki beszáll még?

Láttam már olyat, hogy valaki az összes kommentjét updatelte egy darab pont karakterrel.

Gondolom, bannolva vagy. Remélem, nem tör ki polgárháború. :)

erősen gondolkodom, egyszerüen botrányos ahogy komunikál. még midnig mi vagyunk a csunya gonoszak ő pedig tényleg csak egy kicsit hibázott és nem érti mi a bajunk. ez az oldal meg gyakorlatilag olyan mint a beszmac :)

tételezük fel az összes bejegyzésemet át szeretném írni ennek mi lehet a menete?

Egyesével szerkeszted őket.

Igen, ez a feneség ezzel a fórumokkal, mindenhol topikok vannak meg kommentek. Egy kaptafa mind. :D

Uhh, eléggé kezdenek elfajulni ott a dolgok. Az elegancia nem jellemző arrafelé már sajnos. :(