Beszmac redesign

átírogatnám az összes kommentemet de nem tudom listázni se a kommenteimet :)

Nem baj. Nem Konstantinnak segítettél, hanem a többi fórumozónak. Let it go… :)

már pedig ehez nem szeretném a nevemet adni. ezt gumiboy annak idejn eljátszóta, még gondolkodok rajta de lehet én is ezt fogom.

Az a sztori nincs meg.

Engem kidobott a moderatorok kozul se szo, se beszed.
Irtam az admin cimre, hogy problema van az emailekkel, majd ugy oldotta meg a problemat, hogy elvette a moderatori cimet, amit azota se aktivalt ujra. Mondanom se kell, semmi elozetes egyeztetes, semmi informacio.
A vegen meg en is beirom az alairasomba ennek az oldalnak a linkjet…

2 kedvelés

hajrá, én az összes eddigi kommentünk átírását javaslom, oké a tulajdonos ő de azért ne nézen már hülyének mintket azt a forumot mi építettük nem pedig ő.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen irányt vett a kommunikáció. Dombi egy úriember, de beszmac…

At is irnam, de megint nem tudok belepni, mert 6 karakternel rovidebb a username…

Igen. És nem fogom lerombolni egy ember miatt.

én pedig amit én építettem simán. őt nem érdekli a közösség csupán a profit hajtja. ami nem lenne gond abban az esetben ha normális hangenmben válaszlna legalább nekem. vagy egy kicsit is érdekelné más emberek véleménye. ha nem akkor semmi gond.

Nyomd fel facebookra meg twitterre. :D

szoljak nekik?

@solar: majd nagyvonalakban leirod nekunk is a privat beszelgetest beszmac-el? :)

Igazabol annyi volt hogy vegyem le az almamag.com linket utana probaltam vele beszelgetni a forumrol de nem lehetett nagyon, szova tettem a torolt kommentjeimet allitsa vissza pedig nem tudta mert esznelkul csak torolget. Es a beszmac nevu felhasznalo az oldal tulajdonosa.

elvileg javították hoyg be tudj lépni most ár kell jönni hogyan tudjuk törölni a kommenteket én már tudom mire szeretném kicserélni :)

Azert ez valahol szanalmas… senkit nem erdekelne az a link az alairasodban, ha jol csinalnak az oldalt.

1 kedvelés

igen, kijavitottak. Beleptem es letoroltem az alairasomat. A profilt nem lehet torolni de mar ez sem zavar. A bM-re a forumtarsak es szakmai kerdesek miatt jartam…
Amugy az egesz olyan hihetetlen… Jozan esszel nem tutom felfogni hogy mi tortenik de nem idegesitem magam. A forum szamomra epitojellego kommunikacio helyszine es ha ez nem megy, akkor tovabblepek.

Olyan erzesem van hogy a fiataloknak (pl Nagy Konstantin) atadtak a forum kezeleset akik pedig azt hiszik hogy ok az uj generacio es ok jobban tudjak mi az erdekes, szep es jo, nem foglalkozva a feedback-el es pld idosebb forumozokkal. Pedig Bachman es tobbi forumtars terminal, script es egyeb temaval kapcsolatos tanacsai nelkul az egesz nagyon felszines lesz.
Az egyik bM temaban kifejtettem a velemenyemet…

  1. Meg az Apple is elveszitette a broadcast vonalat mert tulsagosan magabiztos volt az uj Final Cut Pro-val kapcsolatban es nem erdekelte a celkozonseg velemenye. (a bM pedig nem Apple)
  2. Nem szabad megfosztani egy forumot a hatalmas tapasztalattal rendelkezo magtol es csak a felszines ismeretekkel rendelkezo iPhone/iPad felhasznalokra epiteni. Bachman es tobbiek nekul ki fog valaszt adni Terminal parancsra? Melyik iPhone fetisizta ismeri ilyen szinten a Mac-et? Ha pedig OSX kerdesek nem lesznek - akkor miben lesz/marad kulonleges a bM? iPhone/iPad portal sok van.

Szoval, szerintem itt valamit nagyon elszamoltak, de ismetlem:nem vagyok sem tulaj sem konkurencia. Nekem total mindegy hogy melyik forumon adjak/kapjak tanacsot

2 kedvelés

Én egyrészt nagyon sajnálom, hogy így alakult. Másrészt viszont itt van egy csomó ember, akiket mindig is nagyra tartottam, és akikkel szívesen beszélgetek, ugyanakkor még nincsenek itt a “milyen Cydia kell az iPhone-omra” jellegű látogatók. Ez egy jó időszak. :)

5 kedvelés

Moderálni mindig lehet a tagokat és a témákat is :)

Én nem akarom megmondani, hogy ki miről beszélgessen. Amíg nincs anyázás, és nem illegális, tőlem…