Beszmac redesign

Anno azt a pletykát hallottam, hogy húszmillióért vették meg az oldalt. Asszem ez az összeg hamarosan negyedelődni fog, már ami a site értékét illeti.

Most néztem meg, hogy hogyan oldották meg a friss válaszok kiíratását a főoldalra. Régen ránéztem a képernyőre és egyben láttam mindent. Most ha úgy scrollozok (és nem alapból a link megnyitása után) csak 2 oszlopok látok, tehát nem sikerült úgy megoldani, mint régen.
Érdekes, korábban, hogy egymás mellett volt a 4 oszlop, nem zavart, hogy előfordulhatott az, hogy két oszlopban is ugyanazok szerepeltek. De most ahogy látom itt hogyan van megoldva jöttem rá, hogy lehet ezt másképpen jobban is. Itt ugyanis (logikusan) egyszerre szerepelnek az új témák és friss válaszok, valamint a társalgó nem foglal feleslegesen nagy helyet, az “odaát” sem pörgött annyira, mint a fő fórum. Itt meg pont elég hangsúlyt kap.

Egyébként most azon gondolkodtam, hogy valaha fognak-e bocsánatot kérni a tagoktól, hogy kialakult ez a helyzet? Mondjuk nem tartom valószínűnek, mert akkor beismernék, hogy hibáztak, és ahogy most látom a kommunikációt erre nem látok esélyt. A lényeg, hogy akkor ha esetleg bocsánatot kérnének bármikor is, akkor be lehetne nekik linkelni ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=ePyRrb2-fzs :D

LOL! A fooldalrol be tudok lepni, a forumrol nem. Jol mukodik…

1 kedvelés

Elvileg tudnod kell szerkeszteni es torolni is a sajat postjaidat. Megtenned, hogy megnezed?

Töröltem mindkettőt! Tényleg, láttam már másnál is ilyen kiírást!

Tegnap kivancsisagbol beleptem, de egyetlen egy poszt nem jelenik meg azota miota nem voltam belepve, tehat 25tol tegnapig egyetlen topikban sem latok hozzaszolasokat. Kisse erdekes.
Meg elekepzeltem, hogy egy 27es monitoron plakat meretu betukkel megjelennek a " dobozok" de mire atfutom a negyet csapagyasra vagom a magic mouset. Na mindegy. Remeljuk egy egeszseges atvandorlas lesz.

…megjöttem :) ez egy szuper hely, remélem eltudok tölteni itt is egy jó 10 évet.
Letisztult, egyszerű arculata van a “magnak”. Tetszik.

3 kedvelés

Atirtam az alairasomat, de szerintem “beszmac”-nek nem fog feltunni, mert aktualis topicokat mar nem is nezek, a regebbieket meg nem lehet megtalalni. :-D

2 kedvelés

Isten hozott! :)

Én is megtettem ezt tegnap :) de nekem sincs kint nagyon aktuális hozzászólásom. Az a helyzet, hogy a beszmacet már leszarom.

Hmm, az te voltál ez esetben:)

Ezt már többször, többeknek, több helyen kifejtettem: Úgy gondolom, hogy kifejezetten goromba lépés a beszMacen reklámozni ezt a fórumot. Ha valakit szívesen látnátok itt is, dobjatok rá egy pm-et, de szerintem igaza van a beszMacnek, amikor törlik a linkeket. Az ő elérésüket használni arra, hogy konkurenciát hirdessen valaki, ízléstelen.

Egyfelől teljesen igazad van.

Másfelől érthető a tagok elkeseredése, hiszen hiába kérnek bármit is, nincs érdemi reakció, sőt, lassan semmilyen sincs. Sok évnyi fórumozás után az ember mégiscsak az otthonának érzi a helyet, amit most az új házmester lerombol, így nem csoda, ha távozás előtt még üzenni próbál a többieknek.

2 kedvelés

Írd ki a facebook faladra, a twitteredre, küldj pm-et a számodra értékes embereknek. De ne legyünk már pirézek.

Túl azon, hogy gőzöm sincs, mit bír a jelenlegi vps, nem biztos, hogy örülnénk, ha most hirtelen a nyakunkba esne kétezer user.

Amilyen stilusu a beszmac user teljes mertekben megerdemli. Az elso 20 helyen levok kozul mar senki nincs ott es cirka 120e hozzaszolast birtokolnak. Amugy vicces latni ahogy ketsegbe eseten probal valaszolgatni a kerdesekre.

Akkor sincs semmi gond… segitek es rakok ala vasat es mehet is tovabb :-)

1 kedvelés

egyébiránt tudja/sejti valaki ki lett a beszmek user? tippem van, de felesleges sározást nem szereték

Nekem is csak tippem van :)

Sajat bevallasa szerint a tulaj, es nem konstantin.