Dühöngőcske

Az én programozóm is pont így kódolta volna le. :P

Akkor a te programozód tudja, hogy Ark programozója kamuzik :D

Mer az én programozóm egy zseni! :))) Bár ő maga ezt sose ismerné be.

Jah, elfelejtettem írni, hogy ez megoldódott. Be kellett mennem az alkalmazások közé és azon belül is az összes alkalmazást le kellett kérnem. Ekkor kiírta, hogy frissíti az alkalmazásokat. Ezután működik minden. Csak azt nem értem, hogy ezt miért nem lehet valahogy jelezni, hogy ezt meg kellene tenni…

A Stackskillsen van egy MongoDb training. Meg tudnám ütni a srácot, aki tartja. Ugyanazokat a hibákat véti egymás után ötvenszer, meg kell várni amíg korrigál, lassan gépel, és képes másodperceket gondolkozni azon, hogy hogyan hívják a dummy usert, amit felvesz az adatbázisba.

2 kedvelés

Mi az a ner?

Najo, ebbe belekeveredtem. Veletlen valaszoltam egy hozzaszolasra, ezt toroltem, majd nem rakhatom be ujra a postot, mert hasonlo az elozohoz. MILYEN ELOZOHOZ?! Azt mar kitoroltem.


Mar megint elpicsaztak valamit Coupertinoban. Sehova nem tudok bejelentkezni egyik Apple ID-vel sem amiket hasznalni szoktam. A leheto legvaratlanabb hibauzenetek jonnek szembe. Persze a system status oldalakon majdnem minden zold. System Status - Apple Developer Apple - Support - System Status


Látni érdekességeket Prestashop theme-ben is:

Az értéket használja placeholdernek… Ügyes…

Pont 1-2 hete volt egy cikk erről az IM-en, teljesen ledöbbentem, hogy nem lehet törölni, azért ez nem túl kultúrmegoldás. Még ha gyakorlatilag semmi veszélye nincs a lúzer adataira nézve, akkor is.

2 kedvelés

Think different…

;-)

1 kedvelés

Jaj, erről a haverom esete jut eszembe, aki az app-ját akarta reklámozni az eppsztórban, namost az annyira intuitív, 3D-s, arcleolvasó technológia, hogy a kívánt kulcsszavakat – most figyelj – egy csv file-ban szerkesztve, egyben kell feltölteni, de nem ám csak elsőre, hanem mindig. Tehát ha változtatni akarsz, nem lehet bővíteni/szűkíteni a keyword-öket, hanem minden alkalommal le kell gyártani a full csv-t és újra fel kell tölteni. És ez nem az ASO, tehát nem optimalizáció, vagy ilyesmi, hanem a fizetős szolgáltatás, 2017-ben, a világ legértékesebb cégétől. :(

Állítsuk meg a törölhetetlenséget! :))))

2 kedvelés

Mikor az egyedi fejlesztésű webshopunkban a front end meg van, azt is mondja, hogy sikeres mentés, működni látszik, nincs hibaüzenet.

Csak a fejlesztő az adatbázisban nem hozta létre a szükséges táblákat hozzá.

2 kedvelés

Egy Mac OS X Mail-költöztetés – különösen az accountoké – sem egy leányálom.

Nekem most kernel pánikom volt. Ilyen nem volt már jó régóta, sőt ezen a gépen (2015 15" rMBP) még sohasem. Éppen Steamről indítva játszottam a Witcher2-vel külső monitoron. A jelentésben az van, hogy a Dock miatt fagyott le a gépem. Nagyon nagyszerű…

A webshopunk adatbázisa nincs normalizálva. (Mért is lenne…) És bele is futott a webprogramozó a “deletion/insertion” anomálikák iskolapéldájába. :-P

És úgy tűnik a “referential integrity” sem mond a programozónknak sokat.

@esojaro

“Macomon” te hogyan ejted ki a “mac” szot mert szinte mindig rosszul ragozod. A macod a nadragodban van :D

3 kedvelés

Legalabb ennyire idegesito ahogy Te meg azt irod folyton, hogy nemetbe/nemetben… engem ezzel ki lehet kergetni a vilagbol. :)

1 kedvelés

Na majd megfigyelem :) na jo rakerestem egyetlen egyszer irtam. Igy teljesen alaptalan amit irsz.

Ui es abban az egy esetben is igy volt helyes.