Dühöngőcske

Az erzes amikor meloban elmesz kavezni es addig ellopjak a jbl charge 2+, a powerbankod es az iPhone toltokabeled. Most mehetek vadaszni kabelt is mert 4 napos kikuldetesrn vagyunk. Jo volt ez a mai nap 160 euro minusz.

Ui.: masik cegnel egy sracnak meg a telefontoltojet es az o powerbank-at vittek.

Kevés ráérő időmben, Acrobat-nyomozás közben olvastam:
" Chris says:
June 19, 2013 at 4:11 pm
Rick – Could you ask the Head of Engineering why I have to stay with Arcobat Pro 9 in order to dock my Properties Bar? It’s insane that I have to reopen it every time I open a new document. It’s a simple feature that costs a ton of efficiency loss. Being able to dock toolbars was a great feature, and the Properties Bar is incredibly essential to using any of the other tools!
Please don’t remove valuable features from upgraded versions, as I am advising all my clients to stick with 9 until someone in Adobe engineering tries using their product before shipping it. I would immediately upgrade all of our licenses to current if this feature was added "

Találtam is valamit: a billentyűzet-kezelőm amiatt ugrált el Acrobatban, mert a User/Library-ben volt, a sima Library-be áthelyezve bebetonozódott.

Lett valami foganatja a dolgonak?:-D

Ühüm… :-) iróniajel

Lett. Légpuskával kilőttem a reflektort. Szép szó nem használt.

2 kedvelés

Kíváncsi vagyok egy lövés elég volt-e:-D
Viszont az ilyen embereket nem értem, maguktól is eszükbe kellett volna jutnia, de aztán még a szép szóból sem…

Vigyazz legkozelebb atlatszo plexi lesz a lampa elott :D

Elég volt, 25 méterről simán, távcső is van a légpufkán.

Nyilván kilőni elsőre, csak hogy hányszor fogja kicserélni az izzót úgy, hogy az zavar titeket…

Azt nem értem, hogy miért nem lehet benne a Confluence urljében az a szó, hogy confluence…

cegnev .atlassian.com/wiki…

Nem lehet, hogy esetleg márkanév vagy ilyesmi miatt?

Nemtudom, csak ha beakarok irni valamit, akkor rögtön conflu, törlés cégnév…

Hol nem lehet pontosan?
Nálunk így működik: confluence.cegnev.com/akarmi

PHP frissítés 5 -> 7-re.
Fejlesztő: "Minden működni látszik."
Realitás: A főoldal bejön.

4 kedvelés

Nalunk ezek szerint nincs a sajat domain beallitva:-(

Van ez a gorilla glass amit az elso szifonota fejlesztenek. Akkor azt mindta Pista, hogy ez a legjobb, legkemenyebb talan meg kulccsak is karistolta a keynoton. Na most akkor kerdeznem, hogy megis mitol karcolodik ossze kb ket het alatt egy mai iphone kijelzoje farmer zsebben mindig vigyazva, hogy meg véletlenül se legyen semmi mas mellette. Oar hetes tele van mikro karcolasokkal.
Jah van ez amasik szuper talalmany a tampered glass kijelzo vedo. Alapbok kerdezbem az minek egy uber kemeny kijelzore, es ha megis akkor es a szupervedelem miert karcolodik?? erten en, hogy a kijelzo hellyett de akkor kezdenem elölről…

Engem nem zavarnak az apróbb karcok. Jobban zavar, hogy körbe le van kopva a telefonom, mert annyiszor ejtettem el :D

Nem akarom részletezni a mai napom az sql select * - ok világából. Aminek a vége egy egy num rows !=0. 😀

1 kedvelés

Ez olyan, mint a ‘format C:’ ?

Vevő panaszkodott, hogy a webshopunkban néhány termék akciós és nem akciós ára is ugyanaz.

Ok: a webprogramozó float típusú változókat egyenlőséggel hasonlít össze és persze, hogy a nettó ár kb. 6 tizedesnél már eltér float esetén az akciós és normál árnál.