Early adopterek iOS tapasztalatai

Töltődik lefele a 10.3, remélem javít majd pár hibát…

Nekem mar fent van.

Nálam is csak még nem néztem meg. Bár most a 10.12.4-et nyomom :)
Xcode most indul és… és… Install Additional Comonents…
Amúgy miért kellett vagy 10 perc, hogy felmenjen egy 2015 rMBP-re?

(Fuck: Module compiled with Swift 3.0.2 cannot be imported in Swift 3.1…)

A Swift egy katasztrofa. Legnagyobb bakloves volt a Holabuszt ebben kiadni. :(

Több lett a szabad tárhelyem, picit gyorsabb a Safari, az Üzenetekben a bal felső visszagonbra továbbra sem reagál elsőre, ha új üzenetnél beleolvasok…

Bár nem iOS, hanem macOS, de úgy tűnik, hogy nekem is több lett a tárhelyem. 30 giga volt frissítés előtt kb, most 42 van. És nem azért, mert újraindítottam a gépet, ugyanis az utóbbi időben néhányszor újraindítva volt indítva a gépem.

Valami csalas lesz a dolog mogott, mert:

1 kedvelés

Hehhe, most esett csak le, hogy a a 2006 évvégi Macbook megelőzte sokkal korát hardveresen, mivel kb 4 évvel ezelőtt besárgult a kijelzője. Persze nem azonnal hirtelen, hanem folyamatosan, de azért mára már jól észrevehető módon. Ja bocs, ez a funkció a Night Shift. :)

1 kedvelés

A CCFL megvilagitasu kijelzok rakfeneje.

10.3.1 javította az üzenetek bénázását…

Ez alatt mit értesz?

Hogy nem kell huszonötször a bal felső sarokban lévő visszanyílra bökni, hogy a beszélgetések listájához visszajussak ha beleolvasok egy üzenetbe. Mostmár elég egyszer. Néha kétszer.

iOS 12 eddig jól üzemel. Kopp-kopp.

1 kedvelés

Reggel telepítettem én is az iOS 12-öt. Eddig minden okés. 👏🏻

Nalam is minden rendben, 6s plus gyorsabb is lett erzesre! WatchOS 5 is rendben van elsore.

5s és 6Plus a háztartásban már az utolsó 12 bétát is megkapta, nem volt mit kockáztatni, de már az jobban bevált, mint a 11. Az Ipad Airra fölment a már végleges, jók a tapasztalataim. Most a lányomat kell meggyőznöm, hogy frissítsen, ami azért para, mert elkotyogtam, hogy fogom tudni korlátozni a tevékenyégeit :D

3 kedvelés

Elege amator hiba :D

iPhone 5s-en is jó. Először lett gyorsabb a készülék egy szoftverfrissítés után. 😀 Eddig i6s, i7, SE, Air2 és 5s, mind jó.

12.1 problémamentes. Elégedett felhasználó vagyok. 😀

2 kedvelés