FLAC zenehallgatás - jól jönne ötlet, tanács

Nem megsértödök, sőt. A zene választás pedig szándékos mert az átlag zenehallgató ez (nem akartam pop zenét az lett volna a valóság), most fájni fog amit mondok de az átlag ember nem fuzios jazzt meg Lisztet hallgat.

De lesz több zene is csak kiváncsi vagyok ennek az eredményére.

Amúgy Titi kettőnk közül te vagy az aki nem képes elfogadni soha más véleményét föleg ha fiatalabb a másik, én viszont nagyon szivesen leállok mindenkivel vitázni.

Nem értünk egyet, szerintem neked kinyilatkoztatásaid vannak, slussz (de ennek leírása megint csak a személyeskedés irányába visz).
Becsukott szemmel is megmondhattuk volna, hogy olyan stílusú (előadásmódú, hangszerelésű) zenénél nem lehet észrevenni a különbséget. Készíts légy szíves még butább mp3-akat belőle, kíváncsi lennék, kinek melyiknél lesz észrevehető vagy egyértelmű a különbség.

mint mondtam lesz olyan teszt is, kinyilatkozásaid pedig neked vannak.

Nagyon régen és már nem tudom melyik AT-t hallgatam meg. de javaslom menj el egy saturn/MM-be és probálgasd ki. Amelyik tetszik hallgasd egy 5-10 percig mert ha kényelmetlen egy fejhallgató az nagyon rossz.

Nos, első nekifutásra nem tudom megkülönböztetni a készített teszt fájlokon, hogy melyik a Flac és melyik az mp3.

1 kedvelés

Akkor eláruom, mind a kettő mp3. :) megfogom csinálni rendesen is de akik választottak ki is derült csak azt hallanak bele amit bele szeretnének hallani :)
kstamas: kellemesen csalodtam ;)

Akkor mar en is leiromhatom… Szerintem teljesen ugyanaz volt a 2 file, de azert az szerintem kicsit feltuno volt, h ugyanaz a jatekido mellett byte-ra pontosan megegyezik a 2 file merete.

a mérete a hosszától függ :) és kétszer konvertáltam ugyan azt ugyna olyna mp3-ban azért trükkös voltam :).

ezt a kommentet pedig az én válaszom elött kellett volna, más forumon is felraktam és kstamas volt az egyedüli aki összintén bevallota hogy nem tud különbséget tenni.

Nem akartam elrontani a tobbiek jatekat… ha leirom hogy szerintem ugyanaz es valaki ranez a file meretre szerintem egybol leesett volna neki. Amugy meg szerintem tok mind1 milyen formatumban van egy zene, csak az szamit, hogy rendesen legyen az a formatum elkeszitve.

teljesen mindegy a méret hiszen mint mondtam két konvertálás ugyna abba az mp3-ba, és a mérete azono minőségnél csak a hosszától függ.

…uhm… Pedig ha eltaláltam volna… Két napig sztárnak érezhettem volna magam! :-)

1 kedvelés

Itthonra sonos rendszert valasztottam, nem higeend audio de nagyon rednven van es ez a multiroom rendszer brutal jo. Eddig hogy tudtam elni nelkule :D

Kicsit off, de sok mp3-ból hogyan tudok egy mp3-at csinálni? (mix cd)

Ez: http://pocketpccentral.net/blog/2012/07/13/join-mp3-files-together-in-mac-os-for-free/comment-page-1/

1 kedvelés

Sajnos nem müködik :( összerakom és olyan hosszunak látja QT és a finder is mint az első track. (soundstudioba betöltve egyben van a mix, de az nem jó úgy :( ).

mp3warp vagy ffmpeg
Mind a 2 elerheto macports alol.

http://audiobookmaker.sourceforge.net/

1 kedvelés

itt sajos nincs 44,1Khz és maximum 128kilobit/sec-re tömörít :( ez hangoskönyvekre jó de zenére nem.

Dehogyis:

leirtam nekem mi volt 3szor is kiprobáltam.