Fontos: Feltörték a beszmacet

Kiegészíteném: 200 olyan iPhone kérdés, ami már legalább darabonként 10x ki lett tárgyalva :D
Bár ennek az oka meg az volt, hogy eléggé ■■■■ volt a keresője a beszmacnek :D

1 kedvelés

Nem fogunk meghízni, mert nem üzleti céllal csináljuk, ergo nem is reklámozzuk sehol. :) Én hallgatok, mint a sír. :D

4 kedvelés

Hallgatok, “mint megannyi puszta sír”. ;)

lehetett volna fight club is ;)

3 kedvelés

Már én is :D

3 posts were split to a new topic: Ki mit szeret, arra néz. Meg hallgat…

Sziasztok! Örülök, hogy a BeszMac után most megtaláltalak titeket! Üdv: zoombeee

5 kedvelés

Érdekesség képpen, a régi szép idők emlékére :smiley: ha még olvassa valaki…

Az én profilomat soha nem törölték, csak nem tudok belépni. ha van kedved :D mondanám, hogy meghívlak egy sörre te úgyse találkozunk :D

ui.: amikor ez a forum megalakult, akkor a privát üzeneteket elkezdték szűrni (gondolom) mert régi ismerősöknek akinek elküldtem az almamag.com címet soha nem kapták meg a levelet, és eltűnt a ‘küldött levelek’ közül is.

Vannak ennél nagyobb gondok is, ha van kedved olvasd el a többi posztomat az oldalról. Amúgy nem tervezem, hogy újra bemenjek, de sose lehet tudni… :D

javi.: Olvasgatom, csak halkan jegyzem meg a szürke szövegdobozok vége hiányzik :). Gondolom fix szélességre van állítva és nincsen sortörés.

a szövegdobozok görgethetőek

Pedig ott a vízszintes görgetősáv a doboz alatt.

Nekem csak az volt a kedvenc részem, amikor mi voltunk a köcsögök, akik húzzanak már a vérbe, ne rinyáljanak törlésért. :smiley:

4 kedvelés

Safari alatt nekem nincs ott a gorgetosav

ottvan az, legalábbis nálam, csak fekete

Nekem nincs.

nekem sincs,de tudom görgetni :D

és tényleg. de ha már egyszer görgeted megjelenik a görgető sáv is.

ha nem görgeted nincs ott, nekem mindenhol így van