Fontos: Feltörték a beszmacet

Semmilyen, viszont mondj egy jó indokot, hogy mivel lettél előrébb, hogy leállsz vele vitatkozni, vagy hogy elkezded a topicokat létrehozni beszmac-en? Jobb érzés? Szerintem nem cél, hogy a beszmac vs. almamag harc legyen, ráadásul látszik, hogy eredménytelen…

  • mester! mi a boldogság titka?
  • hogy ne vitatkozz idiótákkal.
  • biztosan ne így van, mester!
  • igazad van.
6 kedvelés

Azzal van előrébb, hogy egy sebezhetőbb adatbázisból kikerülnek az adatai.

Mar kikerult, pont ez a baj ;)

De még (ha minden igaz) nem olyan kezekbe, ami miatt komoly gond is lehet.

Valtson e-mail cimet egy nem hasznaltra, valami random jelszo es csokolom…

Ezt mond @solareclipse nek, aki nem tud belépni, hogy megtegye.

1 kedvelés

Pár napja én még be tudtam lépni, azóta sem törölték azokat akik azt kérték. Hozzászólásaikat sem.

Valahogy párunknak törölték, bár nem szóltak semmit sem e-mailben, sem sehogy. Nekem pl törölték:-D

Van egy olyan érzésem, hogy személyes benyomás alapján döntik el kit törölnek és kit nem.

Nem voltam kimondottan tisztelettudó, levelet is úgy kezdtem, hogy ‘fyi:’ (for your information), aztán bemásoltam a postomat egy linkkel együtt a topikra. Aztán törölték az egész topikot, meg engem is

Én se voltam túlságosan kedves :D, mondjuk gondolom a kb 10k hozzá szollásom is zavarja őket egy picit.

Én sem voltam nőiesen finom. BTW, amit ott küldtem neked privátot, (küldés után írta az oldal, hogy az adminok is el fogják olvasni) már törölték a küldött üzeneteim közül, úgyhogy nem tetszett nekik a tartalom, ezért nem jutott el hozzád.

2 kedvelés

Imádom az ászfjüket, beleegyeztél, hogy ők is elolvassák?:smiley:

http://beszeljukmac.com/index.php/aboutus/ASZF

  • Privát üzenetek kiadása: A Felhasználók közötti ún. privát üzeneteket a levéltitok védi, azok megosztása a másik fél hozzájárulása nélkül tilos!
  • A Szolgáltatásban Felhasználóknak küldhető úgynevezett „privát üzenetek” magánlevelezésnek minősülnek, azokat a levéltitok védi és csak a küldő és a címzett Felhasználó ismerheti meg.
1 kedvelés

Na itt mi volt kerem szepen? :)

Levettem a bannert.

1 kedvelés

Olvasom a dolgokat (itt), s eléggé elcsodálkoztam.
Jó sokáig napi szinten olvastam a beszmacet, ritkán kommenteltem, néha kértem a segítségtek.
Egy ideje egyszerűen nem volt mit olvasnom, minden szinvonaltalan volt.
Nagyon örülök, hogy Bachman ide irányított egy privát üzenet után :)
2001 óta Mac-el dolgozom.
De ami mostanában ott ment, azt nem értettem. Most, hogy látom eme fórumot, s az ismerős neveket, leesett a tantusz.
Lesz értelem újra visszajárni.
Köszönöm!

3 kedvelés

Amikor “megalakult” ez a fórum egy páran (az adminok tudta és beleegyezése nélkül) elkezdtük reklámozni ezt a fórumot. Aztán azt nagyon nem szerették odaát… amit meg is értek :D. De abból is voltak szép vitázások velük. De ezzel a sztorival telt be végleg a pohár sokunknál, amiért kértük a fiókunk és összes hozzászólásunk törlését. Amit még lehet azóta sem teljesítettek mindenkinél.
Sajnáltam, mert én is szerettem. Viszont az is igaz, hogy az “eljövetelem” :D előtti utóbbi 2-3 évben már ritkán jártam oda. Valószínűleg így utólag a közösség miatt volt ez. Itt pedig napi szinten olvassa szinte minden tag az összes topikot. Persze ez sem lesz mindig így, mert ha “meghízunk”, akkor egyre nehezebb lesz követni. Még most lehet. És nagyon jó a társaság, szívesen nézek fel ide naponta.

3 kedvelés

same here