Fórum kérések, ötletek, észrevételek

Köszi nagyon a részletes infót!

Én meg már néztem korábban a leírást, és mint ha azt olvastam volna, hogy a Notification csak a fő Disqourse oldalához érhető el, ami érthető is.

én most megnéztem, de gyakorlatilag az értesítések a plusz funkció, amit egyébként is kikapcsoltam az elején.
töröltem

1 kedvelés

Ha mar megtoltak a beszmac-et, gondoltam itt az ideje megkerdezni… a discourse-hoz letezik valami two factor auth plugin?

Utánanézek. Mondjuk ez az adatvesztésen nem segít adott esetben.

Azon nem, de az adatvesztesre gondolom ott a napi backup.

Adatvesztésen azt értem, hogy idegen kézbe kerül az emailcímed, ipcímed stb.

2 kedvelés

Teljesen unrelated az elmult napok esemenyeihez, de ma este frissitunk. :-D

4 kedvelés

A jelszo.txt -t atnevezed titok.doc-ra? 😂

5 kedvelés

Szoval akkor most frissites lesz.

Minden friss. :-)

2 kedvelés

Csak tájékoztatásul:

Ha bárki töröltetni szeretné magát a fórumról, jelenleg a következő szabályok vannak érvényben:

Egy user csak azután törölhető, ha valamennyi hozzászólását töröltük, tehát, ha elválunk egymástól, akkor nagyon szomorúak leszünk, mert teljesen elveszítjük az illetőt. Mivel itt nincsenek reklámok, a közösség tagjai nem üzleti okokból fontosak, hanem az általuk hozzáadott tudás az értékes. Szóval szeretünk titeket, és jó, hogy itt vagytok. :)

Egy felhasználó törlését az adminisztrátorok tudják megtenni, nekik kell üzenetet küldeni, de persze topicba is írhattok ilyen esetben.

Ha bármilyen kérdés van, várjuk szeretettel. :)

3 kedvelés

Úgy látom, akkor “ez az eset” sokmindenkinek tanulságos volt.

Azt nem tudom, de megnéztem a Discourse beállításait :D

epp ideje volt :DD

Igen, sose jártam még arra. :D Ez az egész magától működik, csak kamuzunk a frissítésekről. :D

3 kedvelés

osztán mi vanakkó, ha egy admin akarja törolni magát? kinek írjon? szavazásra bocsájtjuk, hogy törölheti-e magát? :) :)
nagyonnemmindegy. minden eshetőségre fel kell keszülni. vis major eset bármikor bejöhet, mint a tornádó szolnokra

5 kedvelés

Véletlenül rossz helyre írtam ma egy hozzászólást. Mikor észrevettem, akkor kimásoltam a hozzászólásomat és töröltem onnan. Majd a helyére akartam tenni, erre hibaüzenetet dobott, hogy túlságosan is hasonló egy már korábbi bejegyzésemhez. Viszont ami érdekes volt, hogy ha az utolsó mondat utáni pont után tettem még két pontot, akkor elfogadta új hozzászólásként :)

Egy kicsit megkesve, de frissites kovetkezik, kb. 1,5-2 oraig most nem lesz almamag.

Megtortent a frissites.
Akit erdekel, itt talalja a valtozasok listajat:

4 kedvelés

Végigolvastátok a New Features részt? Azt nagyon durva elolvasni. Mármint én sem kezdtem neki, mert tényleg nagyon durván sok van… :)

Meg ezt hol lehet állítani?
Rebuild theming system for easier theming. Let users select local color theme to taste (dark, light, etc)
Amúgy is mostanában a dark a menő… :D