hwKlaxon

Mert, a 153-as verziotol van IP valtozas notifikacio :))

Akkor majd figyelek, komment után frissítettem:-D

De, Sonoma

Lenne egy feature request ami szerintem beleférne az appba, ha te is úgy gondolod.

Tök jó lenne, ha a csatlakoztatott bluetooth eszközök töltöttségi szintje elér egy szintet, akkor küldjön értesítést, hogy most már jó lenne tölteni. Akár lehetne “nem eltűnő” is ez, hogy ne maradjon figyelmen kívül véletlenül

Ez jo otlet :slight_smile: felirtam :slight_smile:

Szerk: Van valami konkret peldad? Nekem semmim nincs, ami tudna ilyet es nem Apple. Az Apple eszkozokre pedig jelez a rendszer.

Leginkább Magic Keyboard-ot használok és egy Xiaomi egeret.
A billentyűzet esetében nem vettem észre értesítést, lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet, és/vagy nem merült le annyira, hogy mutassa.
Tegnap olyan 23% körül lehetett amikor véletlenül megnéztem a bluetooth menüben és akkor töltöttem fel.

Ha kell tesztelés van meg egy JBL fejhallgatóm és egy JBL fülhallgatóm, bár ezeket nem szoktam a géppel használni

Az Apple keyboardnal, magic mousenal es magic trackpadnal (van mind, igaz, mind regi), mintha 10% vagy 5% alatt szolna es fixen kinn is lenne a buborek.

A tobbi eszkozodnel mutatja a toltottseget a BT menuben? Ott sem szol, 5-10% kornyeken?

Sosem vettem még észre, ha akarod jegeld ezt a részét most.
Amit esetleg tudok majd csinálni, hogy egy ESP32-t befogok és emulálok vele egy egeret különböző töltöttségi szinteket küldve, megnézni arra szól-e az OS, vagy csak figyelmen kívül hagyja.

Szerinte, kb minden funkcionalitas elkeszult, amit szerettem volna. Van itt esetleg barki, akinek macOS 12 vagy ujabb van a gepen, ami egy iMac?

Szerl: ha van esetleg olyan valaki, akinek van valami, gepre dugott UPS-e, amit a macOS kezel es szinten macOS 12-t vagy ujabbat hasznal, az is plussz pont :slight_smile:

10.15.7 iMac late 2014 az jó az? UPS nincs, mert mindig van áram :slight_smile:

Viszont nincs sok externáliám…

Igen, irok privatot.

Hackintosh ami valojaban iMac18,3-nek hiszi magat es van rajta egy APC… :smiley:

Az tokeletes! Ha van rajta macOS 12 vagy ujabb, akkor dobj egy privatot benne egy emailcimmel :slight_smile:

Ime, megszuletett: ‎hwKlaxon on the Mac App Store

8 kedvelés

Megvásárolva:-)

Koszonom :slight_smile:

Grat, kivancsi leszek a stat-okra. En probalgattam a dev verziot, es nem futott hibara. :slight_smile:

Hello,

vissza tudunk térni erre, és kérhetem megint a featuret?:smiley:

Megvártam, a Magic Keyboard 4%-ra merült, és egy darab notifikációt nem kaptam az os-től.

Mivel, egy hajszal valasztja el az ‘S’ betumet, hogy lyukas legyen (ez meg az elemes, 2. generacios alu keyboard, tehat, amibe mar csak 2 darab AA elem kell), ezert lesz nekem is uj Magic Keyboardom. Szoval, meg fogom tudni nezni, hogy lesz-e ilyen event :slight_smile: Az elemes magic mouset is cserelem igy, az akkus verziora.

Köszi:-) (minimum 10 karakter)