iOS 11

Nem tudom, ki hogy va vele de ez a sok Ultrabold szöveg iPhone-on rasnya.

Csúnya az új számológép is.

Jony már nem lát?

1 kedvelés

Jonynak mar nincs honnan lopnia (kulturba mondva ihletet meriteni).

Megszoktátok – így is lehet mondani.

1 kedvelés

A szamologep meg a tarcsazo az eleg gaz. A tobbi annyira nem faj. Legalabbis ezek kozul a screenshotok kozul. (es meg az is lehet, hogy SE-nel nagyobb kepernyon eddig is gaz volt a tarcsazo…)

iOS 11-et ugyanígy megszokjuk majd.

Egy igazi béta ez:

https://hackernoon.com/dive-into-the-details-of-ios-11-is-apple-still-detail-oriented-fe70af065a7d

3 kedvelés

mire ezt kigyomlaljak… (addigra megszokja a szemunk:))))

Úgy emlékszem, hogy a béta is kapott hasonló kritikát, szóval azóta sem javították, pedig a bétában elviseli az ember.
Amúgy ezen nagyot röhögtem:

Watch.app is almost kissing the Status bar

Nem tudom, igaz-e, de állítólag egy Jolanda Gates nevű Észak-Karolina-i nagymama írt Tim Cook-nak, hogy elveszett a szemüvege és nincs pénze másikat csináltatni, de így nem látja a betűket és nem tudja felhívni a kisonokáját, de olyan drága a szemüveg, hogy nem tud másikat csináltatni, főleg mióta az occsó szemüveget gyártó Dr. Hindenburgot elragadta egy krokodil. A mi Tim-ünk azonnal kiadta az ukászt: Regular style betűket cserélni Demi-re és voilá. :)))

3 kedvelés

Elég sok helyen háborognak amiatt, hogy a Control centerben a wifi és a bluetooth kikapcsolása nem működik. A chipet nem kapcsolja le, csak leválasztja az adott hálózatról/eszközről. Wifivel teszteltem, tényleg így van.
Holott ez korábbi verziókban rendesen működött. Nem tudom ez bug vagy csak egy új feature.

Ezt most kivetelesen azonnal feltettem…
Hat, mindenki megvakult arrafele, az tuti. Meg az is, hogy kisebb telokon nem neztek meg.
A Control Center az valami ovodas vicce lehet, de valahogy ottmaradt.
Safariban ha tweetelsz egy oldalt, akkor amit irsz az pont nem latszik, mert felul kilog. Igaz, a locationnak van egy fel kepernyonyi ures helye, de az fontosabb…
Az uj ikonok (contacts, maps) az eddiginel is igenytelenebbek, pedig nem volt magasan a lec.
A szamologepet mar mondtam korabban, eloben az ikonja eleg ijeszto ahhoz, hogy el se inditsam :)

1 kedvelés

iphone 6.
kurvára lelassult a teló.
az alkalmazások nagyon lassan indulnak, van amelyik akadozik is. ez megint valami olyan igazi apple dolog, hogy “ideje újabb telefont vásárolnod”

k@pják be…

Mennyi ideje van fent? Általában az első nap a background processek lassítják… Ha már másnapos, akkor bosszantó.

tegnap raktam fel. első nap,is bossszanto, de majd meglátjuk…

iPhone6-on nekem gyorsabb mint a 10.3 volt.

Nekem érzetre ugyan olyan, se nem gyorsabb se nem lassabb.

6s + jo meg nekem a 10.3 :)

nem latom az uj feature-t amiert frissitenek :)

controllcenter és watch os.

Pedig nem akkora tragédia.