iOS 11

controllcenter - most olvastam, hogy másr külön kapcsolhatod a wifi-t és a kékfogat, de nem kapcsolja ki a csippet csak lecsatlakozik… Nem akkor szenzáció szerintem.

watch os - még csak most fogok órát venni, de még rendelni sem lehet Mo-n…

Én az ájpedérkettővel jártam így. Kénytelen voltam egy meló miatt felrakni a 10-est, úgy akad, mint a disznó. :( Nem engedte, csak update-elni a 8-ast, hétvégén lepucoltam, visszamigráltam backupból, egy p.szőrszállal jobb, de így is botrány. 2 évvel későbbi os, mint amivel adták, most komolyan. :S

Lehet akkor nekem valami magic van itthon mert ez nem akad.

Épp ez az, ezért vesz a lúzer epült, mer az hűdegyors és nem évül el pikk-pakk. Máskülönben jó a Mijáú vagy mittomén milyen kicitcípősz tabletek vannak 70-ért. Nem várom el, hogy assemblerben írják újra az összes drivert, de azért azt talán elvárhatjuk, hogy mondjuk 3-4 évig lehessen már normálisan használni egy eszközt. Ha már minden generációnál melldöngetve nézem a 3x meg 28x gyorsabb marketing dumákat. Ha valami 2 év alatt elévül, akkor ott valami nem oké. Sztem.

és már ki is jött az első frissítés!

Jézusom, az a Beállítások felirat… :scream:

Nekem tetszik :P
Egyébként felette üresnek tűnik, de felette még lehetnének gombok (más alkalmazásokra gondolok).

Amúgy röviden a történet.
Először kis képernyőhöz képest egyre nagyobb képernyőt kaptunk. Majd annyira nagy lett már a képernyő, hogy nem tudtak vele mit kezdeni. Ezért el kellett venni a többlet területet. Így született meg a Large Title… :)

1 kedvelés

Ipaden értem, de telefonon bazi nagy…

iphone 6-on használja meg valaki? mert nekem rémisztően, idegesítően lassú a ios11. ugyanez ipad air 2-n viszont pöpec. pedig elvileg ugyanaz a hardver

Air2 lenyegesen erosebb hw van nem ugyan az.

Mind a ketto van nekunk, i6 van es semmi extra lassulast nem erzek. Neha van egy kis lag app kilepsnel de nem lenyeg. Alap szabaly minden foverzio frissitesnel, felejtsetek el az OTA frissitest olyankor!

I6 1GB ram es 2x1,4GHz proci
Air2 2GB ram es 3x1,5GHz proci a gpu pedig ketszer erosebb

OTA frissítés? az mi? mert nem tudom, így nem is tudom elfelejteni

On the air

ja, ígí már értem. lehet, hogy újra kellene telepítenem? nekiállok, hátha megoldódik.
egyébként miért nem jó az ota?

Nekem ez volt a tapasztalatom, persze lehet csak placebo. De amikor gepen keresztul telepitettem soha nem volt gondom (most sincs).

szóval már tudom, miért nem szerettem az visszaállítás-frissítéseket.
hiába “állít vissza” mindent, ez a gyakorlatban úgy néz ki, hogy újra ujjlenyomat, újra minden bt eszköz, újra minden wifi, meg minden egyéb.
most épp az watch-al nem hajlandó párosodni.
apple, apple a kurvaanyád

Pont kint van a 11.0.2 csak tedd fel iTunesal, ne OTA-val. Az iTunes mindig letölti az egész rendszert és úgy telepíti fel.

ui.:Jah márkésőn írtam :(

jajamárkésőakurvaapple
csengőhangjaim is oda

Pár napja béta 4… ma már béta 5… Disaster!

…Én még nem mertem frissíteni 10.3.3-ról

Ha surun van update az a baj, ha nincs update az a baj. Egy beta rendszernel az lenne a legjobb, ha kb orankent lenne update, vagy legalabb naponta minimum.

Leginkább nem ezzel van baj… De ezt tudjuk.