iOS 11

Akkor mire utalt az elozo hozzaszolasod? Csak kivancsisagbol kerdezem. Miert baj, ha egy szoftverbol frissites van? Engem rendkivul szokott zavarni, amikor eltelik 1 honap ugy, hogy nem erkezett se az iOS-hez se a macOS-hez frissites.

Engem az zavar, hogy azért mert új órát vettem új IOS-t is fel kellett raknom a telóra, nem volt nekem semmi bajom a 10.3.3-al, annál több van a 11-el :( És nem merek frissíteni a hetente megjelenő “javításokra”, mert lehet rosszabb lesz mint volt :(

Mert gondolom az uj watchOS featurejeit az uj iOS tamogatja csak. Pl. az LTE orahoz a sim “klonozashoz/megosztashoz” kello dolgok kerek perec az iOS11-gyel erkeznek meg. (Arrol nem is beszelve, hogy ehhez megfelelo iPhone is kell, tehat hiaba lenne iPhone 5S a zsebedben iOS11 mellett, az LTE oradat ezzel sem tudnad hasznalni). Egyebkent a tapasztalt hibakat reportoltad? Nekem pl. teljesen jol mukodik az iOS11 a 3. - 4. betaktol kezdve a telefonomon. A tabletemen a vegleges iOS 11 telepitese utan kb 2-3 hettel (kb 1 vagy 2 hete) szunt meg az akkuhasznalat, addig tobbszor raneztem Instruments/Activity Monitorral, de a cloudphotosd es a tobbi beepitett dameon szinkronizalta/szamolgatta a dolgait. Egyszeruen nyugodtan telepiteni kell a frissiteseket, mert ha nem telepited, a hiabid sem fognak tudni megszunni.

1 kedvelés

Mint külső szemlélő, számomra egyre nagyobb a fejetlenség érzete a cégnél. Kizárólag haszonorientált lett a működés, ami hektikussá teszi az általa nyújtott szolgáltatást (eddig sem ingyen dolgoztak, de legalább volt valami emocionális érzete annak amit kézbe vettél). Anno volt egy kis varázslata annak, amikor kicsomagoltad a PM G4-et vagy egy bólogatóst… Akkor még egy olyan milliőt sugárzott a cég, hogy fontos vagy neki (akkor is csak a pénzed kellett, de legalább az érzetet fenntartotta).
Pár hete kicsomagoltam a MBP-t és rohadtul nincs olyan érzésem mint régen. Apró stressz-tünetek, hogy fog-e működni rendesen (OS…HW…stb).
Nem látható semmi konkrét koncepció. Nevetségesen ragaszkodnak olyan múltbéli dolgokhoz, ami az akkori vezetés elválaszthatatlan tulajdonsága volt. Ez manapság már inkább komikus.
Túlnőtte magát a cég, amivel nem tudnak mit kezdeni. Fejnehéz lett a szerkezet, ami rettenetesen nehezen reagál bármilyen változásra. S ezt leginkább mi, felhasználók látjuk és tapasztaljuk.

A béta vs. béta megjegyzés inkább prózai volt… A fenti szösszenetem dramaturgiai részlete.

Szerintem most sem megbizhatatlanabb mint regen volt. Regen is dugig volt szeriahibakkal meg egyeb hardver es szoftverhibakkal, ma is dugig van. Ugyonolyan, mint barmilyen mas cegnek a termeke. En csak a termekek dragulasat latom mint problema, foleg azert, mert nincs szamomra olyan vas, amit szivesen meg akarnek vasarolni. A termekkicsomagolasnal tenyleg van valtozas, viszont a mai termekei kevesebb szemetet tartalmaznak, mint a regebbiek. Pl. az iPhone 8-am dobozba mar nem volt muanyagba berakva a fulhallgato, vagy szivacs sem volt a doboz tetejeben (tudom, a szivacs regebben eltunt), igy nyugodtan mehetett a papiros szelektiv kukaba az egesz hobelebanc.

1 kedvelés

Támogatom, hogy kevesebb a szemét…

…de lehetne kevesebb szemét a Campus-ban is.

Nem LTE-s modell, és ha jól sejtem új bluetooth szabvány miatt kellett frissíteni ios 11-re, a gépen is azért kellet volna frissítenem a watch feloldásért (itt nem léptem meg). IOS 11-el főleg aksi problémám van, illetve múltkor 75% leugrott 5%-ra majd ki/be kapcs után megint 75%.

Vagy pl ezzel sem tudok mit kezdeni:

Remélem nálam is beáll az aku használat, mert nem szeretném naponta tölteni a telót (6s+)

A végére pozitívum, az óra simán kibír 3-4 napot használattól függően, illetve hétvégén balaton kör bringávval és végig mértem órával hajnal f3-kor szedtem le a töltőről és este 10-kor került fel 37%-on,

PiP function…

2 kedvelés

Szerintem ppc korban aranyaiban sokkal drgabb voltak a gepek. Az intel valtas hozott kicsit olcsobb gepeket de ha figyelitek egy kist a hw piacot mindenek az ara brutalisan megy felfele memoria, cpu, gpu. Es persze regen muanyagbol keszult minden ma mar minden alu.

Viszont van dark mode:

Azt neztetek, hogy a szamologepbe nem lehet (normal tempoban) beirni, azt, hogy 1 + 2 + 3, ugy hogy 6 legyen a vege?
Lesz abbol minden, nekem legtobbszor 24.
Valaki szoljon az UI Designereknek, hogy ha nem hasznalhato a cucc, akkor az fos, mindegy, hogy nez ki…

2 kedvelés

En szoltam… azt uzenik, hogy:
“Ha nem tudsz osszeadni egy ilyen egyszeru muveletet… akkor neked telefon sem valo!”

6 kedvelés

bzmgbzmgbzmgbzmg
a tököm tele az ios11-gyel…
gyakorlatilag minden eszközök szarabb, mint volt.
a iphone 6 használhatatlanul lassú. 4x5 sec, mire bejönnek a kontaktok a telefonnál, ugyanennyi az üzenetek. ha rányomok egy hívásra 2 sec, mire ténylegesen hívást indít

a watch mar nem tud telefonálni…

az ipad air2 meg széttöri a képernyőt, ledob a wifi, lassú, és romokban az akkuidő.

asszem indítok egy topikot a switch from apple címmel…

bzmgbzmgbzmgbzmg

worksforme :D

Nalam problema nelkul megy 5s/6/6s es 8 tipusokon.

Nalam 5s-en érezhetően akad, 6±ra még nem tettem fel.
szerk: mármint ezt úgy érzem, hogy nem az 5S készülékre fejlesztették.

Nálam sima 6-on és X-en is tökéletes minden. Mindkettőn 11.2 betatökömtudjamennyi.

(X-en még jóhogy! :))

Nem teljesen tokmind1, hogy ki mennyiert vesz valamit?

2 kedvelés

Neked mindenről kemény véleményed van. :D Vérnyomásod megjavult?