iOS 11

USA-ból hozattam, ismerősöm kint él, így volt a legolcsóbb. 1150 USD volt, ráadásul anno még 220-ért vettem a dollárt még 2012-ben, azóta ott pihent a fiókban. Tehát ha úgy vesszük 500 feléért (átszámítva 253000HUF) volt a telefon, így azt gondolom jó vétel volt.
És brutál módon gyors a telefon, geekbench alapján kb legújabb core i5 procival van egy súlycsoportban, ami az új MB prókban van.

2 kedvelés

Nem fékbúkozok, úgyhogy passz az ironikus kérdésnek.

1 kedvelés

Te is osszeraktal mar egy studiot megse hasznalod semmire, ez nem fanatizmus? 😂

3 kedvelés

Regen mire hasznaltad? Mar irtam parszor varjuk a linket, itt sokan zenlgetnek hobbybol es meg tobbunknek szenvedelye a zene 😊

1 kedvelés

…pedig akkor már 3 TB porttal több lesz benne és sokkal erősebb processzorok is :wink:

2 kedvelés

Na ja es 5 eve 600 forintnak mennyi most a real erteke. Amugy nem minden cuccnak felfele megy az ara ami analog.

Ehh, biztosan egy Stradivari.

“Érzem, hogy sírni volna most jó…”

Átfutottam, valaki leírná a lényeget?

Nekem sem volt türelmem most hozzá, de - számomra - a lényeg, hogy még a híres icloud lock is kuka lehet így.

En ebben nem sok furcsasagot ltok. Mindennek feltetele, hogy korlatlanul hozzaferj a telefonhoz. De ha korlatlanul hozzafersz a telefonhoz (tehat van hozza touchid/faceid/passcode), akkor nincs szukseg 3rd party toolokra, hogy elerd a jelszavakat. Tehat nem kell megtorni a backupot sem, hiszen a telefon settingseben minden benne van. Az icloud keychain tudja az icloud jelszot is es az eszkoz trusted device, tehat ha megnezed a teloban az icloud jelszot ki tudod kapcsolni az egesz icloudot. Mivel ez a Phone Breaker szoftver penzbe kerul, szamomra az egesz cikk ugy hangzik, mint egy bujtatott hirdetes, hogy vedd meg a folosleges szoftvert.

3 kedvelés

11.2? Na? Valaki? :-)

elkezdtem leszedni :)

En mar felraktam mindenhova, ugyonolyan jol megy, mint az elozoek

En se erzek kulonbseget i6

Én még nem éreztem indíttatást, hogy rátoljam a 10.3.3 helyett… Olyan sok pluszt nem ad… (számomra). Sőt, gyakorlatilag semmit.

Nalam 6s plus akku ideje eppen surolja az egy napot. Tegnap 24km kektura, reggel 6-16h nem birta ki, de az ora sem:( parom iphone se + watch2 10ios siman hozza a napot… valami nagyon nincs rendben :(

nekem az új watchOS óta egyszerűen brutálisan megnőtt az akku időm

Hát nem tudom, tegnap este 100% tőltő levesz, ma reggel 65% és egész este az asztalon volt az óra - szerintem ez közel sem jó működés :) Az a bajom, hogy tök random, most 11h óta a kezemen van és 99% - és egy ki-be kapcs volt azóta, hogy hátha beragadt valami process