iPhone SE

Az iPhone SE az iPhone 5 SE néven szerepel vagy csak a mérete miatt írtok elé egy ötös számot? Csak azért kérdem, mert akkor ezek szerint a teljes 5-ös (és most már a 4S) vonalat eltávolította az Apple?

Simán csak nem tudom megjegyezni, hogy iphone SE a neve :D:D

2 kedvelés

Valaki vett akinek elotte volt iphone 5s-e? Megeri a felarat? Baratnom kapna, es most az 5s kifutoban nagyon jonaron kezd lenni sok helyen.

Én nem venném már az 5S-t. Már maga a 2 giga ram az SE-ben is jobb vétellé teszi az újat.

1 kedvelés

Igen, en is ezert dontottem az se mellet, jovoheten hozzak a paromet, majd irok tapasztalatokat :)

2 kedvelés

Én is így gondolom.

En ma vettem meg… Sajat celra. Szamomra fontos volt a merete miatt. Konnyen zsebre tudom dugni, de megse az 5s hardware.
Ugyanaz mint a 6s csak kisebb :)
Kivancsi leszek az akkuidore… Majd beszamolok rola

1 kedvelés

Nalam stabilan 2 nap folott van. Hogy mennyivel azt nem tudom, mert a masodik nap vegen mar mindenkeppen toltore dugom, de valahova 2.5 - 3 koze tippelem.

Nekunk csuszik a dolog baratnom ra kattant a polaroid snapra, igy az lett nyaralasra :D

Nalunk is csuszas van. Megrendelem multheten a weblapon az van irva h van raktaron utana felhivnak h megsincs de majd lesz ezen a heten mondom jo, erre tegnap hivtak h megsem lesz… Meg szerencse h kozben megrendeltem mashonnan de ott is csak holnapra igertek h lesz de azt mondtak pentek ki is szallitjak… de ha ott is visszamondjak megveszem a legkozelebbi boltban 15k dragabban… Nem tudom mert ilyen korulmenyes viszont eladonak lenni. Eddig nem volt rossz tapasztalatom webahopokkal de ez kezd nevetsegesnek lenni… lassan 1.5 het es vagy 5-7 telefonhivas…

Kicsit off, de a kedvencem amikor a boltban mondtam 2,5" wd 500as hdd kerek, varok nem kell mas csak ez. Akkori samsungokkal nem ment a MB. 2 nap utan hiv a srac a boltbol en szlovakiaban voltam hogy megjott de csak samsung volt ez is ugyan olyan.

  • de mondtam nekem nrm jo
  • de ugyan olyan!
  • nem erted meg nem megy a gepemben (stabilan)
  • de en most mit csinaljak vele?

Na azota mar szerencsere tonkre is ment az a bolt idiotak voltak.

Amugy itt nemetben 99% csak amazonrol rendelek evi 50 euro a prime masnapra megjon minden nincs posta koltseg… Egyetlen kivet most cipot rendeltem mert sehol nem volt olyan szinben mint akartam.

[color=#AAAAAA]

Magyarországra már szállítanak ki terméket? Régebben csak könyveket tudott a főnököm rendelni. Most már lehet bármit rendelni? Vagy még mindig fekete folt vagyunk a térképen?

[/color]

Ezt nem tudom :S

Szállítanak (de nagyon ritkán ingyen), az amazon.de-ról érdemes indulni.
(Viszont most először belefutottam hibás termékbe: 2x4 GB 1066 MHz SODIMM, visszaküldtem, folyamatban. A visszajelzések között is olvastam olyat, hogy másodikra jót küldtek.)

En nemetben elek. Nem egyszer visszakuldtem mar termeket nincs problema (arra kell figyelni hogy tenylegesen amazon raktarbol vagy egy masik feltol jon). Testverem ausztriaban el sokszor ok is inkabb nemet amazonrol rendelnek meg ha a posta kicsit tobb is, de masnapra megpajak az osztak webshopok meg napok.

Oszinten szolva nekem ejfelre mar 30%-ra csokken az akku… Bar reggel 9 elott se igen veszem le a toltorol. Telefonalok is, irogatok is…

Igen nem vártam csodát egyszerüen kicsik az aksi… :(

Nem izgat halalra… Tolto es toltesi lehetoseg altalaban mindig van az ember korul… Nekem fontosabb a hordozhatosag/zseb-kompatibilis merete

Pár napos tapasztalat alapján barátnőm imádja :) Igaz, hogy egy 5 éves galaxy miniről váltott, de feltűnően sokat van a kezében. Aksi időről még nem tudok sokat mondani, de úgy látom, hogy 2 nap körüli az ő használata mellett. Az itunes nem igazán jött be neki, de barátkozik vele. Annyit volt nálam míg a family sharinget, meg a névjegyeit és pár appot beállítottam, de az alapján tényleg gyors és responzív. A 2gb ram miatt hosszútávon szerintem sokkal jobb választás mint az 5s.

1 kedvelés

Tenyleg csak informativ a kerdes:
De hogy tudtok kihozni belole 2 napot? :)
En reggel 10kor levettem a toltorol es most 48%-on vagyok. Igaz irogattam es telefonaltam rajta boven…