iPhone SE

Hát ma reggel kb 60% körül volt, most 25%-on van. Nem tudom mi lehet a titok… Nekem 6s plus-on akkor szokott jobban merül, ha olyan helyen vagyok ahol folyamatosan vált az LTE és 3G között. De mondom igazából szombat óta van meg a telefon, szóval túl nagy tapasztalat még nincs :)

Ha heten egyszer majdnem 3 napot hozott ki a telefonbol, nem tudom mit csinal, de tenyleg…

Szerintem semmit :), es ezt szo szerint. Regi 3gs-em nekem is megy 8 napot ha nem nyulok hozza :D

2 kedvelés

Jaja ideje megmondanom neki a feloldashoz a kodot :D

3 kedvelés

Közel egy hónapos használat után az alábbiakat állapítottam meg:

  • Az akkukérdés mindig is kényes kérdés volt. Nálam a reggel töltőről le és este szükségszerűen újbóli töltést sosem úsztam meg. Esetleg napközben még kénytelen voltam, ha ment a hotspot. Kábel általában mindig van nálam, de ha nincs akkor is elég népszerű telefon a világban. Valakinél, valahol mindig találni. Külföldön ráadásul nem is probléma ilyesmit kérni. Szívesen segítenek.
  • Hihetetlen jó érzés újból egy használható méretű telefont birtokolni. Elfér kényelmesen a zsebemben, nem nyom, nem zavar. Én szeretem a formatervét. Még mindig stílusos…
  • Piszok gyors, az általam használt nem túl sok applikáció kifogástalanul működik (viber, whatsapp, insta, dropbox, maps.me, google maps, mobilbank, booking, airbnb…stb)
  • Eddigi közös utazásaink során nem éreztem sehol hálózati inkompatibilitási problémát. 4g, 3g mindenhol szakított rendesen.

Ezelőtt használtam egy Samsung Galaxy-t (fingom sincs melyik… valamelyik újabb) rövid ideig és azelőtt egy Blackberry Classic-om volt. Imádtam a billentyűzetét és egyébként egy megbízható telefon volt… Sajnálatos módon viszont nincs konkrét fejlesztés már a BB os-re. Szinte már nincs natív applikáció, portolják az összes alkalmazást és rohadt sok gond van velük. Android-os BB meg kell a rossznyavajának.
Így a 4S után visszatértem az iPhone-hoz… Jobbat számomra a BB tudna nyújtani, de szerintem már halálán van.

4 éS fél év után feladtam és lecseréltem a 4S-t, már nagyon gyenge volt az akku és lassan indultak az appok, de ennek ellenére minden működött és becsületesen szolgált. Most 64Gb-on azért jobban elférek majd, a többit meglátjuk, de ahogy olvasgatom, mindenki nagyon elégedett.

2 kedvelés

…a f@szbuk applikacio nelkul jelentosen nott az akkuido

jah en azt ezer eve nem hasznalom. iszonyat fos… szerintem jot meg senki nem mondott rola :D

Na igen csak safaribol olyan borzalmasan lassu, hogy gyakorlatilag hasznalhatattlan. Amugy teljesen mindegy facebookal meg anelkul is lemerul du4re a telom.

Valoban lassabb, de egyaltalan nem titulalnam zavaronak (foleg amire en hasznalom).
Viszont ezelott este 10 korul mar konyorgott a toltoert… Most ugyanekkor meg csak 45% korul vagyok.

1 kedvelés

Es mostmar 32/128gb verzioban erheto el. Meg menobb az se :)

32-es nyerő lehet… Bár már gondolkozom a nagyobb méreten. Nyár végén kiderül, melyikre cserélem az 5s-t. Vagy marad még egy évet. Igazából semmi baj nincs vele, még van 2 GB üres helyem a 16-oson két és fél év után. 😀

(Akkor is: imádni isteneket szokás (meg a habos kakaót), az pedig kimaradt a címből, hogy az USA-ban.)

1 kedvelés

Istenben hinni szoktak nem?

Szerintem @Titi inkabb arra gondolt, hogy az maradt ki a cimbol, hogy a felmeres az Egyesult Allamokrol szol.

Akkor maradjunk a habos kakaónál.
(Az “imádkozás” kifejezés megvan?)

Ja akkor mostmar megertettem az ‘éleskanyar’ kifejezest is.

Majd eltelik 5 év és lesz, de sokszor láttam már ezt mindennel :)
Mindenkinek van egy haverja aki nem facebookozik, nem használ okos telót, hülyeség az internet, a gonosz benne van a messengerben… stb. Utána meg rájön, hogy nem is olyan rossz dolgok ezek. Nem kell ezt vallás szintjén kezelni egyszerűen csak használni és kész.

Jaja, nekem nagyon sokaig csak ilyen par 100mb netem volt, aztan 1-2 eve a ceges elofizuhoz jott 3Gb… szoval a mobilnet + spotify/netradio + bt a kocsiban azert eleg jo kombo tud lenni. :)

1 kedvelés

Nem irigyellek.

Bezony. Csak egyesek kibeba-modernnek szeretnének látszani.