iPhone SE

Nekem autóban 7" Androidos fejegység (vessetek emiatt a kacsák elé) , DAB, DVB-t, 3G, GPS + Blútyúkon lóg a telefon.
Akkor én most kibbeba-modern vagyok?

1 kedvelés

Az hát. A DAB egy német sörmárka, de mi a franc a többi rövidítés? :)

Digitális földi sugárzású rádiótuner, Digitális földi sugárzású TVtuner, Mobilnet, meg műhódas helymeghatározó.
Amúgy attól még a DAB jó sör. :)

Budapesten, es az M7-es M1-es vonalon jol hasznalhato, azert eleg sok minden le van toltve, de jo a tudat, hogy kb barmit hallgathatok menet kozben.

6e forint van korlátlan mobil net a Magyarországon, nem ott élek még is tudok róla :D

Ugy gondoltad korlátlan net az egész világra van 6e forinté? :D

Az EU teruleten a kulfoldi szolgaltatok sem adnak korlatlan internetet. Ugyanis a megszavazott roamingdij csokkentes kulon kiter arra, hogy a korlatlan csomagoknak nem kell roaming eseten korlatlannak maradnia.

Szerintem ez nem i várható el, és most komolyan a 6e forintos csomag is nagyon jó, és már ott is 5GB interent van romingban ami teljesen elég egy nyaralásra.

Persze Romániát letarolta a digi, de a román előfizuban mennyit kapsz roamingban?

Egen, csak szerintem itt megint atestunk a lovacska abszolut tuloldalara. Rendszeresen eltoltok heteket UK-ban es en szemely szerint eddig abszolut elegedett voltam a Telekom roaming mobiljegyeivel mert 10-15 ezer forintbol megvolt az erzesre korlatlan (nem kellett neznem, hogy mennyi a fogyasztas, nem kellett figyelnem arra, hogy mit nezhetek meg) mobilinternet arra a 2 hetre amig kinn voltam (nem kellett simet cserelnem, masik eszkozrol osztanom es szerencsere nem kellett idegen wifikre sem felmennem). Ha viszont atlendulok az ocean tuloldalara, kb 2 giganyi roaming internetert ki kell fizetnem par millio forintot. Szoval en semmi ertelmet nem latom az EU fele tegyuk ingyenesse a dolgokat modszernek. Sokkal jobban orultem volna valami olyan szabalyozasnak, amely azt mondja, hogy ha van valahol Telekom halozat, akkor egy kulfoldi partnernel is szamitson a Telekom halozat sajat halozatnak. Mert hiaba hasznalok itthon T-t es hiaba hasznalok az USA-ban is T-t, kb sehol nem erzem, hogy T lenne. Ugyonolyan draga mint az AT&T vagy a tobbiek. (Fuggetlenek a telefonjaim, de utalom a SIM cserebere kenyelmetlenseget. Szeretem a roamingot, mert kenyelmes. Inkabb felejtene el az EU fele roaming megszunest ha lehetne mondjuk 2 giga raming internetem 40-50 ezerert az USA teruelten.)

Egyszer lesz ilyen is, de már a mostani is komoly előre lépés. Ha már közös europát szeretnénk akkor ez is nagyon jó. Az átlag ember aki évente egyszer kétszer utazgat europában (nyaralás, síelés…) tökéletesen jó.

1 kedvelés

Spotify és letöltheted a zenét offline hallgatásra is, nem igazán értem miért akarod folyamatosan töltögetni le a zenét mindenhol.
Mixcloudon minden nap 5 új mixet hallgatsz meg? :) ne már :)

Ha letoltod a zeneket offlinera miert ne lenne eleg? Most is igy csinalod gyakorlatilag nem?

1 kedvelés

De ki akar csak mobilnetre tamaszkodni? Ez eleve hulyeseg.

Az utóbbi 2 és fél nap eszmecseréje kicsit elrugaszkodott… :)

1 kedvelés

De miert kell stremaingre tamaszkodni???

2017 van hahooooo offline lelehet tolteni a zenet!!!

1 kedvelés

Pontosan, nekem a oneplus 64gb-s, high minosegben le van toltve kb a fel spotify… az osszes sajat es az osszes olyan playlist amit kovetek, plusz 1-2 elodonak az osszes albuma.

Az elmult 2 evben kb. 80.000km-t vezettem del-nyugat Nemetorszagban (Stuttgart kornyeken is), vegig ment a Spotify es alig akadt meg.

De a Spotify nem streamel. Az elore letolti a playlistben a kovetkezo 1-2-3-n darab zeneszamot es csak akkor kell neki net, ha nincs semmi a bufferben.

Az en ertelmezesemben ez streaminget jelent. Az, hogy melyik alkalmazas / szolgaltatas mennyit pufferel, az persze egy masik kerdes.

1 kedvelés