Ha jol latom, ez nespresso kapszulas.
Nekunk is van itthon egy nespresso masina, ahhoz rendeltem meg anno stainless steel refillable capsulat (4db-ot).
Igy olyan kavet tomsz bele, amilyet akarsz.
Nekem az osszes kapszulas kaveval az a bajom, hogy a tobbseguket vegyi uton kezelik (aroma, izek vegett)… igy azt igya meg aki kitalalta.
1 kedvelés
Nem, nem Nespresso-kompatibilis, saját kapszula kell bele.
1 kedvelés
Ojajjj… akkor ez “zsebbenyulos” opcio 🤪
Ok, köszi Mindkettőtöknek!
Ingyen lónak ne nézd a fogát :D.
Van itthon normális kávéfőző, ez csak olyan úri huncutság, ha már kaptuk :D.
Bár őszintén vésztartaléknak nagyon jó lesz. Most éppen rossz DeLonghi automata kávéfőzőnk, szerelővel már beszéltem, csak el kellene juttatni valahogy azt a nagy dögöt. De addig van Bialetti (sajnos Román gyártmány) kotyogós + olcsó 3e Ft-os kotyogós még tartalékabbnak. :D
Szóval ha megjavíttatjuk a DeLonghi kávéfőzőt, akkor lehet előléptetjük első számú tartaléknak! :D
(Ennyi vigyor jel egy hozzászólásban… pedig nem is annyira vicces :D)