Kodi

ma gyors en is korulnetem mert kezembe akadt egy MAG megoldasu iptv rendszer, eloben meg eddgi nem igazan volt szerencsem hozza. Talaltam is par megoldast ami applikacio segitsegevel tudja mindazt amit a MAG nyujt igy kb minden platformon elmuzsikal. De ennek ara van, mert 10€/$ koruli osszegekert merik a hozzaferest havonta, bar ugye ez jopar ezer csatorna plusz OnDemand tartalom.

A 4k-s appletv-re lehet appstoreból Kodit telepíteni? 5perces, cseppet sem alapos googlezás után jobbnak látom olyanoktól megkérdezni, akik esetlegesen már használják is valahogyan.
Amit találtam az egyáltalán nem tűnik biztatónak.

Nincs XBMC az App Storeban. Tehat, alapvetoen forrasbol buildelve tudod telepiteni. Ha ingyenes regisztracioval telepited, akkor 5-6 naponta ujra kell telepiteni, ha fizetos fejlesztoi fiokkal, akkor evente. Lehet ugy is, hogy masnak fizetsz, aki felveszi az eszkozod UUID-jat az o fizetos fiokjaba, majd buildel neked es ezt telepited.

Ha nem xmbc, akkor egyéb, hasonló tudású (ftp-ről tartalmat lejátszó) alkalmazást tudtok-e ATV4k-ra?

A VLC tud halozati megosztasrol (Sambat probaltam) tartalmat megmutatni, de azt nem tudom, hogy FTP-rol tudja-e. Maga az FTP nem kimondottan erre kitalalt protokoll egyebkent.

Bármi más protokol jó, amit syno nassal ki tudok publikálni, és a kódolást a lejátszó végzi.
FTPvel üzemel már 3-4éve üzembiztosan.

Tedd fel a VLC-t, azzal ennek mennie kellene.

Sajnos nincs nálam az ATV, ezért is tapogatózok sötétben :( de az ötletet köszönöm, ki fogom próbálni.

infuse

Nem az Infusek csinaltak meg, hogy penzt kernek az uj verzioert?

Hát amikor nagy verziót lépnek persze hogy pénzt kérnek de ezt mindenki így csinálja nem? A múltkor kijött a natrive instrument traktor 3.0 az is pénzbe került. De a közben lévő updatekért senki nem kér pénzt.

De, nalam ez verte ki a biztositekot, szoval en maradtam a plex-nel.

az hogy a 4 évekénti nagy update pénzbe kerül?

Nem, hanem hogy megvettem a 4-t es 2 honap mulva ki jott az 5… Raadasul mikor megvettem nem volt az arcomba tolva hogy ez kesobbi frissitest nem tartalmaz…

Na oké de ez más appoknál is így van. Megveszem az archicadet 19-t ma félév múlva jön a 20 nem lesz ingyen.