Mac Mini

Sketchet használunk, azért Mac - amit még sosem használt a srác. A monitor valami hulladék LG, webre jó az…

A Sketch az egyik olyan app ami miatt érdemes Mac-et venni, legalábbis nekem az egyik kedvencem :)

Amúgy nem értek azzal egyet, hogy melóra mindegy. Nagyon nem mindegy mit néz az ember 8-10 órán keresztül.

A telefonjaikhoz képest k. olcsó.
(Egymagos tesztben gyorsabb, mint egy 5,1-es Mac Pro, nincs miért sírni.)

Meg SSD nelkul.

Biztos vagyok benne, hogy egy iBook G4-nel is sokkal gyorsabb, de hogy jon ez most ide? :D

1 kedvelés

Mitt’omén?

2 kedvelés

Azért meg kell hagyni, hogy baromi jól néz ki. :slight_smile:

Vettem bele 32 giga ramot, ha megjön az iFixites csomag, belepakolom, aztán szerintem a következő 5 évre rendben leszek. Annyi idő alatt csak kitalálja az Apple, hogy hogyan lehet úgy laptopbillentyűzetet csinálni, hogy ne menjen tönkre a portól…

12 kedvelés

Tényleg nagyon jól néz ki! Milyen procival kérted?

A hatmagos i5-tel.

wow o.O

1 kedvelés

Mennyire hangos ha meg van hajtva?

En kodolok rajta, ami nem igazan megterhelo tevekenyseg, de semmi hangja nincs.

3 kedvelés

Vajon az uj mini jo valasztas lehet Adobe-os (grafikai) munkakra?
A 3,2-es i7 cpu-val neztem (vajon az adobe ki tudja porgetni a turboboost-ot??). Memoria 32 vagy 64gb.
Tudom, hogy az integralt gpu nem egy szelvesz, de csapnek esetleg hozza (ha keves) egy egpu-t. Azzal mar turheto lenne 27-30collon.

Itt vannak már tapasztalatok is, egy user panaszkodik lag-re, aki 3 db 4K-s monitort hajt meg a gépről.

2 kedvelés

Nekem Iris Plus 655 van az MBP-ben, ez Tier3-as Intel GPU, de nem tudtam megvenni az 5k LG monitort, mert szaggatott rajta az expose… Ezekben ha jol latom UHD630 van, ami GT2. (https://en.wikipedia.org/wiki/Intel_Graphics_Technology) Azaz jelentosen gyengebb.

(Mennyi tó van arrafelé…:))

1 kedvelés

én egy Late 2012-es i7-es géppel dolgozom, 16 GB rammal, persze SSD-vel (+ 30" ACHD) tökéletesen működik még mindig, 1 GB körüli psd állományokat simán kezeli, remélem sokáig így lesz még!

2 kedvelés

8 kedvelés

Azert nem mondom, hogy nem voltam ideges a mutet kozben :D

2 kedvelés