MacBook Pro 2016

Az milyen kedves, hogy a nem touchbaros verziót csak két usb-c porttal adják. :D

A Microsoftnal :D

https://www.microsoft.com/en-us/surface/devices/surface-studio

1 kedvelés

13"-ost sok értelme nincs megvenni.

15"-ben 4 magos proci alapban dvga.

Van, akinek a 15-os tul nagy.

Persze értem én, de most a 13" nem egy jó vétel (persze az árat megértem nekem is az van) de a 15" brutális többletett add.

Biztosan. Nekem akkor se kellene, ha ingyen adnak :D

aha ingyen se kell :D

Nem, nem kell. :) Masok a szempontjaink. Szarok a billentyuk, nincs fizikai esc gomb, futyulok ra, hogy milyen videokartya van benne, indifferens. A mostani 13-asbol fogok venni egyet 16 giga rammal, ezt meg kenjek a hajukra.

gyorsan rendeld meg, nem vagyo benne biztos hogy lehet majd konfigolni a mostnai 13" 16gb ram-ra.

Nem eg a haz. :D Jelenleg lehet, ha meg akkor, amikor valtok, nem lehet, akkor nem macbook pro lesz es kesz :D

1 kedvelés

Amugy az olcsóbb uj gépen van fizikai esc. és ha a régit felonfigolod 256ssd-re ugyan ott vanna árban. ilyenkor már szerintem nem éri meg a régigépet venni (esetleg valamelyi cég ha kiárulja).

Aha. A nem touchbaros-on csak ket usb-c port van. Es venni kell melle meg egy dockot, vagy egy par atalakitot, hogy ra tudjam dugni a monitoraimat meg a billencsemet. Koszi nem. :)

a bill zavaró, a monitornál 10 éve is mindig átalaíktot használtunk :) persze akinek volt (17" PB az nem).

A mostani gepemhez nem kell semmi. :D A billencsem meg letkerdes, es nem negotiable. :D

Meg vagy mentve: USB-C – USB átalakító - Apple (HU)

De még docot is vehetne hozzá otthonra. De nem fog :).

Elmagyarazod nekem, hogy Te mire hasznalnal fel 32gb ramot?

A ma estéről szépen lemaradtam. De ahogy elolvasom a hozzászólásokat, nem sokat veszítettem, sőt, lehet jobban is jártam, hogy kihagytam.
Ahogy így olvasom a kommenteket: akkor a 2015 MBP használt ára fel fog menni??? :)

A 15s mindig tobbet adott, csak eddig nem volt ennyire szembetuni ;) a 13 a kommercional kategorai.

Egyebkent ha osszemerjuk a jelenleg reg alo 15 fullos kiepeitessel akkor az uj nem hanyatvagoan dragabb, es azert toltak bele egy kis powert.