MacBookPro mid 2012 QuadCore i7 dGPU kerestetik megvételre

En az egyiket egy irodakoltozes soran a kukabol szedtem ki, kis torodes utan evekig filmet neztem rajta, a masikat meg iden a ph!-n vettem “nem mukodo” cimszoval 5000-ert. Raadasul az utobbi a magasabb orajel es 256MB. Ezekbol se sok van mar.

Nos, az a sajatom, ez 17"-es, hi-res display, tehat 1920x1200 :slight_smile: ezen kivul bele lett locsolva a Matt felar is, sott, a legerosebb 2.6-os CPU is. A GPU-ba is 512 MByte volt locsolva, de most csak 256 “van meg”. Imho, ebbol, valszeg, meg kevesebb van.


Ha mar beszelunk rola, talaltam hozza 4GB ramot, es mukodo akksija is van. :smiley:
5000ft-ert ilyen jo Lego-t nem kapsz.

1 kedvelés

En ebbe vettem meg uj, NewerTech akkut valamikor 2017-18 korul, igy az akku is rendben van :slight_smile: Amikor bejott az unlock with Apple Watch feature, akkor kicsereltem a wifi moduljat egy 802.11ac-s verziora, igy van handoff/continuity is.

Na igy, kozbe eszembejutott, hogy lefotozom:

4 kedvelés

A felsorolt hibákból jómagam a “kezem alatt” levő 8-10 gép közül egyetlen PowerBook G4 1.5GHz-esnél tapasztaltam egyik Ram-slot kidőlését.

En csak olyan PowerBook 17"-vel talalkoztam, amelybem az egyik RAM slot halott volt.

Jómagam az ABBYY FineReader-t most is PowerBook G4 17" 1.67GHz-esen használom.

Megtalaltam! Ra is raktam az iPhone-ra, de nincs hozza driver! :smiley:

4 kedvelés

A hutoborda hianya miatt nem inicializalja az iOS :slight_smile:

Azabaj, ha rakok ra kulert es megforditom, akkor jobban billeg, mint a camera bump miatt :smiley: nemjo ez sehogyse. :smiley:

Kérek szépen az alábbihoz hasonló “megbízható csatorna” link-eket:

Mi az, ami alapjan ugygondolod, hogy megbizhato?

Aki itt a kérésre példát ad azért teszi mert csak tudja, hogy megbízható, nemde?
A fenti példa csak kiindulás, amiről köszönettel fogadom az ellenvéleményt is, ha a példa nem volna megbízható. Ha jól értem – bár csak hirdetési felület, mégis – talán az ott hirdetők valamiféle alap kontrollját nyújtja (https://hasznaltalma.hu/kereses?search_field=megbízható+eladó&search_type=ads)

Ez egy mezei aprohirdeteses oldal, ahol barki hirdethet. Raadasul, en ugy olvasom, hogy az ipari mennyisegben, nekem (marmint, az oldal uzemeltetojenek) jutalekot fizeto elado lesz a megbizhato elado.

Elfogadom az ellenvéleményedet. Kifejezetten kedvelem a “monggy má valamit, hogy ellenmonhassak” magatartást. Jó példát is adnál?

Nincs olyan, hogy megbizhato oldal, ha masodkezbol vasarolsz, hiszen nem az oldal megbizhatosaga a kerdes, hanem az, hogy az elado megbizhato-e (aki at akar verni, az at fog verni az ebayen is akar). Illetve, ha “megszivtad”, akkor pl van-e valami lehetoseg amivel csokkentheto a veszteseg. Tehat, barmilyen oldalon nezelodhetsz, ha megtetszett a vas, odamesz, kiprobalsz rajta mindent es el tudod donteni, hogy az, ugy, abban az allapotban kell-e.

Jo pelda, hogy ha nem muszaj akkor ne vegyel 10+ eves apple gepet mert be fogod szopni vele. Hasznalt IT dolgokat akkor a HardverApró - Itt megtalálod, amit keresel! -n vegyel, itt van normalis ertekeles.

Szóval egy-két kábel miatt ragaszkodunk az észszerűtlen/gazdaságtalan/túlhaladott/elavult, majdnem használhatatlan megoldáshoz?
(Milyen adapter?)

Adapter(eke)t illetően:
Bizonyára nem ismeretlen számodra a (női) logika, miszerint “a gombhoz kell igazítani a kabátot”…

Számomra a hozzászólásod nem az adapterekről szól, inkább a hozzászólásom első mondatáról.
(Zsák a foltját.)

1 kedvelés