Matias vezetékes alu billentyűzet

Vezetékes, nem világít, angol, használt, eredeti, én is ilyet nyúzok, vettem fehér matricát, rácuppantva (á,é,ő,ú,ű,ö,ü,ó,í,?, 0,1,4) meg nem mondod hogy az nem origi.
Angol
Fehér matrica

És ha ez lenne a magyar gyári kiosztású akkor merre a hosszú Í pl? Mert így hirdetik.
Magyar

Igen, annak nagyon örülnék.
somogyi.andras.peter@gmail.com
Előre is köszönöm!

Rákérdezek.
A matrica magyar, de az PC-s Mac-es a világban nincs.

Öhöm, amit zárójeleztem azokat kell csak leragasztani, nem lesz felemás, fincsike lesz és ha egy icipicit mégis akkor is 6perc66másodperc alatt megszokod. Bírja a tisztítást, slubickolást, dzsuvás hapcit stb.
Lassan már 100ezrek repkednek billtyűkre, egerekre, durva na. Ez az alu is finom szerszám, nem szereti a gyepálást, flippert végképp nem, pár óra alatt le lehet szedálni a shiftet, vettem kolink borzalmat 1500-ért és bírja a csapkodást, sőrt, édes szomorodnit, taknyot, flippert 1 éve, már rég el kellett volna pusztulnia. De nem, most is ott figyel polcon és szugerál hogy használj, játszunk, flipperezzünk és én engedek…

Igen, az Almás kalmárok nagyon erős angol humorral és még erősebb nyereségvággyal vannak megáldva.
Egy hülye billentyűre, ami egy gyakran cserélt periféria is úgy kell vigyázni hogy le ne essen vagy más módon meg ne sérüljön.

Az alut mi is kb. két évente cseréltük, pedig nem volt gyepálva, leöntve… egyszer csak 4–5 gomb megszűnt működni.

Az Almás billentyű strapabíróbb lehet mint a Matias?

Matiast nem ismerem, de az almás nem strapabíró.

Ez szomorú. Ennyi pénzért elvárna az ember vagy öt évet.

Nem új, de nálam azóta működik és szeretem is…

Kép

5 kedvelés

Ilyen nekem is van 2–3 db, én is kedveltem.

még talán a fehérek sem bírtak ennyit mint ezek, nekem is van itthon.

Nekem van egy Apple alu wireless billentyű, még az első verzióból. Az kb 8 évig bírta nálam mindenféle hiba nélkül. Aztán persze már nagyon sok kosz került a billentyűk alá, amit egyszer megpróbáltam kitakarítani és 1-2 billentyűz tönkre tettem, azaz kb az én hibámból ment meg. És még úgy is használtam vagy 2 évig, mire lecseréltem újabbra. Szóval nekem mai napig az egyik legjobb billentyűzetem volt.

1 kedvelés

Ilyenem nekem is van, sőt a fehér is. Megmondom őszintén egyik billentyűzetet sem kedvelem igazán, én jobb szerettem az alut. De attól még megvan mindkettő és működik szépen linuxos gépemmel. :)