Mi lesz a MacBook Air-rel?

Okok, de egy youtube-facebook felhasznalonak mire kell az usb? Baratnomnek pl tokeletes gep, kethetente feldugja gepere a fenygepezot a telefont meg az ipadet. Gyakorlatilag ennyi, es nem abszolute nem hulye a gephez. Nekem is csak ez van plussz dj kontroller.
Magyarosi Csaba tesztelte a macbookot es meg o is meglepodott rajta.

Egy youtube facebook felhasznalonak minek egy felmillios macbook? Ott az iPad Air 2 sokkal olcsobban.

Ez nyugaton 1 havi fizu, usaban meg 2-3 het. Megvesz egy ilyen gepet es siman elvan vele evekig. Van iPadunk ketto is, es tenyleg jo cucc, de amiota mbp-m van sokkal inkabb azt veszem az olembe (pedig ketszer nehezebb mint a mb) mint az ipadet. Baratnomnek egy muanyag macbookja van meg es ios eszkoz melle mindenkeppen kell egy gep. Gyakorlatilag annyi a funckioja hogy biztonsagi menteseket csinal kepeket elpakolja. Ha esetleg gepelnie kell akkor azt a gepen. (Nem tul tavoli jovoben konyvet szeretne irni, ezt pl biztosan gepen fogja megtenni, es ehez se kell usb)

Ez igy komoly. De meg mindig win10.

A win10 igen sokat fejlődött. Ha anno XP helyett már a 10 lett volna, akkor nem biztos, hogy váltottam volna. Végre megcsinálták benne, hogy nem az aktív felületet görgeti a rendszer, hanem ami felett van az egér. A másik pedig, hogy tud ISO fájlt mountolni alapból, nem kell hozza külső program.
De! A retina felbontás nincs megoldva. Pontosabban félkész az egész. Rettenetesen szarul néz ki egy fél millás Dell gépen a win10.

Meg meg 1000 problema van vele. Azon kivul hogy egy vizualis eroszak. A fele meg mindig ugynez ki mint 10 eve a masik fele nem. Vagy eppen minden megvan 10 helyen teljes kaosz a beallitasok resz.

Ez egy igen érdekes kérdés. Sztem minden attól függ, hogy mennyire érzik magukat sarokba szorítva a számok által. Amennyiben úgy érzik, hogy az eladások visszaesését sürgősen meg kell állítani, akkor dobhatnak nagyot. Más esetben idén marad az optikai tuning: vékonyítás, oled funkció touch panel, stb. Ha igazak a korábban megjelent képek, akkor én az utóbbira szavaznék. Annak sokkal kisebb esélyét látom, hogy kidobnak egy teljesen új procis architektúrát, és még a többi eye candy-t is egyazon modellben.

Edit:

Jaja, ram és a videokártya okozhatja a nagy fejtörést. Azzal, hogy belerakták a 4K funkciót a 6S-be, már nem lehet maszatolni tovább. :) Az mondjuk elég mókás, amikor az iPad Pro és az i6S Plus is legyorsulja 4K exportnál a 2015-ös 13"-os RMBp-t :O

Ok, de RISC ide, CISC oda, akkor delegálhatnának több feladatot a gpu-nak vagy tudomisén, de ez akkor is olyan bot, hogy a mobiltelefon gyorsabb a legújabb, a gyártója által Pro-nak csúfolt notebook-nál, nem? :)

Hehe, az mekkora shot lenne már, ha augusztusban egyszercsak kiállna Cook, hogy On more thing, 10 év intel után már ott tartunk, hogy a mi procink gyorsabb és kevesebbet fogyaszt, úgyhogy mac pro dead, minden más gépben mostantól A-jelű proci lesz. Viszlát hackintosh, hello macintosh :)

Azert az x86 lenyegesen osszetetebb mint az arm. Na meg kifogja atportolni a programokat? Es itt most ne mondja senki azt hogy xcodebol par paperces melo. Senki nem fogja csak ugy ingyen megcsinalni. (Sok program keszitoje mar lehet teljesen massal foglalkozik azota)

Ha lattal mar eloben macbookot tudnad hogy nem is fer ra egy sima usb csati. Igy ezt a sirasodat ami mar 5szor leirtal targytalan, a magesafel viszont 100%ban egyet ertek.

Kivéve ha átalakul úgy a szokása az embereknek, hogy napközben töltő nélkül használják és éjszakára felteszik mindig tölteni a gépet. Akkor szerintem nem gáz az egy csatlakozó.

“Rosszul fogod.”

Szerény személyem viccelt. :) Remélem.

Akinek keszult az a gep annak teljesen eleg az egy is.

Kit erdekel a gep melysege a vastagsag a lenyeg. De leirom megegyszer akinek ez a gep keszult nem kell tobb. Amugy a pendrive is kifog halni gyakorlatilag mar csak oregek hasznaljak most is szerintem :)

Ui.: ki googliztam edge neten, az alltalad linkelt gep majdnem 20mm vastag a macbook a legvastagabb reszen 13mm…

Arra kíváncsi lennék, hogy egy aktív hűtésű gépben mit produkál napi használatban egy A, de hát mivel nincs rá natív macOS, ez így teoretikus. Mármint forgalomban nincs. :DD

Ez a gep lenyege. De komolyan egyszeruen nem neked keszult ha ez nem felel meg valasz masikat, nem ertem mit kell allandoan rinyalni mint valami furdoskurva.

Szerintem is meg kell találni azt a szegmenst, akinek készült a gép. Ha barátnőmnek tetszene a OS X akkor én sem vennék mást mint macbook-ot neki. És azért ne felejtsük el, hogy macbook-ot lehet tölteni powerbankról is, szerintem ez király feature… Igen nincs rajta sima usb port, na és ? A macbook pro-m sincs VGA, pedig néhány ügyfélnél olyan a projektor, fogom a tb vga átalakítót és megoldva… Arról nem beszélve, hogy szerintem tök jó hubokat lehet már venni a macbook-hoz, ami színben designban is passzol hozzá. A pendrive-nak én sem jósolok már túl sokat…

1 kedvelés