Miért vennék Macet?

Szamodra teljesen mindegy ugyis draga meg ■■■■, az os x meg csak butul. Most a Dell a kiraly.

A ppc meg rosszabb volt :). Errol is volt mar cikk. Az apple pedig mindig az atlagnal jobb volt. De neked ez mindegy mert az apple ■■■■ es draga.

egy fel evig, mert aztan eloszor csak nem irt, aztan nem is olvasott…

Mondjuk nekem soha nem ment tonkre dvd irom pedig volt (igaz mar par eve a fiokban van) tud valaki olcso hazat neki?
Szamomra idegesitobb volt a rohadt combo meghajto meg 2007ben is.

Ebaynek hivjak az oldalt ahol jo sok magan ember vagy eppen ertelmes ceghirdeteset lathatod :)

Itt a “curved” változat, de ha nem lenne piszok drága MO-ra szállítani Massdrop-on még “olcsóbb” lenne… Most viszont volt fontosabb kiadás, így még várakozó állásponton vagyok, de ha monitor vásárlásra adom a fejem, tuti tb-osat veszek és ez a 21:9 arány is szimpatikus :slight_smile: Mi volt a talpal a problémád? Túl alacsony volt? vagy nem volt stabil?

Regebben nekem is nagyon bejott a 21:9 de most nem valasztanam. Egyszeruen nem lenne kenyelmes, igaz en ami munkanak nevezehetot vegzek az a fotozas (ameddig zeneltem addig nagyon jo lett volna).

Nekem 2007 korul volt imacem, imadtam. Ma mar laptopon kivul mast nem vennek.

Van egy 23" fhd lg-m de retina kijelzo utan mar nem birom elviselni :D, majd lassan veszek mar egy uj monitort (de akkor a masik gepet is cserelni kell 5.2-es mb) de most elsonek audio rendszer epul :)

nekem most egy 22" lenovo thinkvision-m van. Ezt is szeretem a maga 1920x1200 felbontasaval de kezd kicsi lenni… hasznaltan vettem kb 30k ert, eletem egyik legjobb vetele volt :)

Az 5.2es mb baratnome, a monitort pedig 5-6 eve vettem felaron afa nelkul az elektroworld felszamolasakor :)

Nem magyarorszagon van a samu gyar :)

De, legalabbis a TV reszleg. Jaszfenyszaruban. :-)

1 kedvelés

A post was merged into an existing topic: Azonnali kérdések

Tedd még hozzá, hogy a “zenei” vonalról beszéltél.

Szerintem pl. egy webdizájnernek feleslegesen sok.

(…és a “zeneit” nem véletlenül tettem idézőjelbe :P)

mert számítógép akkor már nem zenei?

Egy profi vásárol igazi support nélkül egy “felhuzott” gépet 1,5 millioért? Nem.

a HW supportot értem, ebben a formában ez olyna mint egy dzsunga PC persze nekünk tök jó lenne (de ennyi pénzért vennék kuka macet) de egy cégnek ez nem pálya. Dolgoztam már nagy vállalati környezetben megvezsi a komplett HP, simens… gépet 3 év és eladják a dolgozoknak 5e forinté.
De van forumtársunk aki elégé profi szinten van kérdezük meg őt.

Persze otthoni kis maszekoknak oké, de a profik már lassan mindet eladták mert kidolgozta az idejét. Nem beszélve arról hogy a ventik, táp, deszka… mind mind akkár több 1000 órát is mehetett hiába uj a VGA, egy ilyen gépéert te kipengetnél 1 millát? mert én nem.