Miért vennék Macet?

mit csinálsz vele? kiváncsi lennék a 2015MBP mennyi idő alatt végezne vele.

Én sound studiot használtam mindig, az audacity valami borzalamsan ronda.

Mondom ismerem kollegam erre eskudott konferencian ez volt a standard rogzito app ha en jatszottam a sajat gepemen :D. Borzalmasan unalmas volt napokig vegig ulni azt a sok orvosi konfot :D

tessék


kuka MAC PRO-ban lehet cserélni procit.

Nem számít, fecka xeon laptopot meg 18 magos macpro-t hiányol :) (proci lehet cserélni és olcsóbb mint applenél az tuti.)

szerk.: a 12 magos 750e :)

Hát szerintem ha ki is jön egy új baromi drága lesz - igaz, hogy a Thunderbolt Display az monitor+dockoló (de még úgy is soknak tartom), de én egy ilyet néztem ki, illetve ennek van újabb változata is ha jól tudom és olyan ami nagyon hasonló csak “curved”. Ez is támogatja a TB-t, van benne usb 3.0 hub és 2 TB csati van rajta hátúl szóval egy 10k tb-eth átalakítóval gyakorlatilag ebben is van egy beépített dock, amit egy tb kábellel összekötve a mbp-vel eltüntetni a kábeleket az asztalomról.

Ha vennék Apple Display-t, akkor az azért lenne, hogy a töltőt eltehessem a táskámba (örökre) :D.
No meg persze a dock miatt. Bár ahogy elnézem az asztalomat, a hangfalon kívül hangkártya (esetlet ethernet) lenne csak fixen bekötve. Szóval egyelőre nem sok értelmét látom ennek sem. Lehet, hogy csak vágyom rá :D

1 kedvelés

ugyan azt a 12magos xeon rakhatod bele mint amit az apple add csak éppen 1500 dolláral olcsobban.

igen a display nekem is nagyon tetszene, remélem jön egy uj 5K monitor a régit meg kiárulják bagóba.

Ha kiárulják a régit, akkor meg lehet olyat veszek majd. :)

ivy bridgben volt 18magos?
15 magos volt a legtöbb ivy-nél így elégé nehéz lenne belarakni egy 18 magosat. :) megint valami nagyot akartál mondnai és csak fikázási okot kerestél. (amugy szerintem a 12 magos is bőven elégé lenne, program is kell ami lekezeli a 15 magot).

De kicsit utána néztem neked a 12magos proci 150W dtp-vel rendelkezik a 15 mags 155. kicsit tesztelgetni kéne de a plussz 5W simán elbírja a hőtés szerintem. Ezt amugy első google találat wikin megtaláltam 20 másodperc alatt.

de a 2,5GHz-es 15 magos proci DTP kerete csak 130W a 2.2-es 105W szóval röhögve mehetnek. A 2.8-as 155W

mi lesz a következő géped?

@bfecka Ha hordozhato kell, akkor esetleg Dell 7710? Xeon is kerheto bele, van Thunderbolt, 64GB RAM, Nvidia M5000M 8GB videkartya…
Vagy asztalinak Dell 7910. Abba lehet 2x 18 magos Xeon is tenni.

Zenéhezs miért kell SAS disk?
Egy fullos projectől nyomnál egy screenshotot ahol látni az activity monitort, én mint amatör else tudom képzelni mivel fekteted meg így a gépeket.

Lehet csak a kérdés, hogy minek? akkor kontaktrol egy screen shotot.

Most nincs studiod? Tényleg hol tartasz vele? esetleg egy kép?

Azért remélem majd egy külön topicba felteszed a stúdiód képeit, kíváncsi vagyok rá (vagy a menemszol.hu-n :D, de ide belinkelve mindenképpen).

A topik témájához kapcsolódva:

http://tablet.hvg.hu/tudomany/20160222_laptop_markak_megbizhatosag_melyik_nem_romlik_el

Kar hogy elso 3 evre nezik, ugy gondolom a legtobb hiba az elejen elojon…