Mojave

Ha jól tudom ez lesz az utolsó rendszer, ami támogatni fogja a 32 bites alkalmazásokat.
Ami csak azért idegesítő, mert a minap vettem egy játékot és ez ugrik fel indításkor:

Tropico 4” is not optimized for your Mac.

Szuper.
(Jah, lehet, hogy ezt a dühöngőbe kellett volna írnom.)

Szerintem meg ez lesz a első oprendeszer ami már nem támogatja a 32bitet :)

FLAME/SMOKE rendszer ala nem javasolt meg!

2 kedvelés

Szerintem en is varok meg, igazabol egy olyan feature sincs amiert szerintem erdemes kockaztatni a frissitest.

1 kedvelés

En kivancsi lennek ra de ameddig a native instrument, nem hajlando frissiteni addig sajnos nem tudok (okt. 27 igernek).

Én is kíváncsi vagyok rá, de 100%, hogy itt megvárom legalább a .1 kiadást, és azt is csak pár nappal később, amikor kiderül, hogy használható-e vagy sem.

1 kedvelés

Lovesem nincs, hogy ezek a cegek/emberek mit gondolnak. Kb 3 es fel honapjuk volt ellenorizni, hogy mindenuk jol mukodik-e. Ez ugyonolyan bena banda, mint aki a DragThing nevu appot fejleszti. O se jott ra 2008-ban, hogy a Carbonnak vege van es ujra kene irnia Cocoaban a cuccat.

1 kedvelés

Mondjuk az is teny megvarjak a vegleges kiadast mert az apple is kepes valtoztatni meg. A dj program amit hasznalok meg azert elege sok partyn nyomjak akar par 10e ember elott is, es itt nem tul jo begni :).

Betak kozben kb nem szokott lenni mar, a fejlesztoket erinto valtozas. Ha van, akkor az is lekovetheto. Ez pusztan parasztsag es nemtorodomseg, vagy helyraerunkarrameg hozzaallas.

1 kedvelés

Végül feltettem, érzetre gyorsabb a rendszer, bár lehet csak placebo.
Viszont a dark mode a jelenlegi formájában nem egy nagy durranás, korábbi review-kban, cikkekben sokkal jobbnak tűnt, így kicsit csalódás.
Egyelőre még nem futottam bele olyan appba ami nem működne.

Ertelek es igazad van, de ez nem egy ps ami ha ctashel csak felidegesit, hanem az 50e party akkor csend van :D

AVID (Pro Tools, Media Comoser) ala sem javallott meg. Sot aki nem hobbi szinten hasznalja FCP X-et tapasztalatok alapjon oda sem.
En szemely szerin fel ev csuszassal szoktam el nezegetni, hogy mi a tapasztalat.

szerk: es ha jol nezem a 32-bites programok kiesesevel megszunk olyan mint DVD Studio Pro, iDVD stb mar aki meg hasznalt ilyent.

Meg letezik a dvd? :)

1 kedvelés

Most mat en is azt mondom, hogy sajnos igen, mert lassan nincs meg a technologiai hatter amivel elo lehet allitani (lasd fenn). Amugy akik ezzel foglalkoznak, mint tobbek kozott mi is , meg rengeteg kimegy. Mi is kerestuk az alternativakat pendrive stream stb formaban, de sajnos amit a DVD tud azt nem tudja semmi (kiveve a minoseg). Szines szagos, menus, boritos, olcso!!, ajandekba adhato…stb.

Mennek a 32 bites appok Mojave alatt.

Az elobb irta Solar, hogy nem. Akkor most mi van? :)

Bocs, most neztem az utolso ami meg tamogtaja… Jovore nyirjak ki.

Elhiszem, hogy az oregeknek el lehet adni de fullhd tartalom ma mar a minimum ha penzes melo.

Sziasztok, nálam eddig tökéletesen működik. Nincs vele semmi probléma. Szerintem még gyorsabb is mint a High Sierra. Én csak ajánlani tudom.

Háááát ez a dark mode szerintem nem sikerült, borzalmasan ronda és kontrasztos. Olyan mint win xp alatt a gyengén látoknak a kisegítő lehetőség volt. :D

safariban a faviconok is elég rondák

legalább az apple megcsinálhatta volna dark mode kompatibilisre a sajátját

Eddig nekem csak az Xcodeban tetszik a dark mode, de ott nagyon.