Netflix

uj sorozatnal (mar ami nekem uj;) gyors lecsekkolom opensubtitlesen, meg super subtitlesen,
aztan vagok csak bele,
mar ismertnel pedig csak akkor kezdem a daralast ha megvan az osszes reszhez

És mivel rakod rá a feliratot?
Mert chromesactról hallottam, hogy talán ott megoldható (csak az nincs és nem is lesz nekem). Valamint Chrome böngészőben tudok még róla, viszont ott csak 720p-vel megy maxmimum, nem beszélve arról, hogy akkor oda kell mennem a számítógéphez és ott kell összekattintgatni az Apple TV egyszerű kezelése helyett. Szóval kényelmetlenebb is.

En nem az original netflixet hasznalom ;)
De ezt mar kiveseztuk. A szurkezonas megoldasok komplexitasa temakorben ;).

Pedig kezdtem már azt hinni, hogy lesz valami megoldás… :D

Az elsőt se bírtam végignézni :D

Írták is, hogy a felirat már a 3. Évadhoz is kész van szeptember óta, mégsem teszik fel.
Lehet, hogy bajban vannak és azért csepegtetik ezeket, hogy azt higgyük, hogy haladnak azért.

Nem irok, tudjatok :)))

Nem értem, hogy a Netflix az API-ját miért vonta vissza még évekkel ezelőtt. Ami nagyon fáj, hogy mondjuk a Trakt.tv szolgáltatást kézzel kell mindig frissítenem, ha megnézek valamit. Jó lenne, ha megoldaná egyébként a 3rd party pluginok futtatását is (pl az említett track szinkronizálás vagy így meg lehetne oldani külső felirat lejátszását, stb). Bár ez utóbbira tuti, hogy semmi esély sincs, mivel ezt csak úgy lenne értelme, ha központilag lehetne beállítani és ténylegesen minden eszköz támogatná. De szép álmok :D

szep almok=szurkezona (bar a Covenant/Kodi nak volt egy idoszaka amikor nem szignalta autoban a trackot, manualban kellett, aztan egyik frissites utan kileptem/beleptem trackra vele es azota ok megint;)

Most olvsatam a PH! netflix topikjában, hogy a chromeos supernetflix bővítménye csak abban segít, hogy ne kelljen megjegyezni a billentyű kombinációt a feliratok betöltéséhez.
Eddig azért nem néztem macről Netflixet felirattal, mert csak Chrome-ban tudtam betölteni (a bővítmény miatt). De tényleg működik (valószínűleg minden böngészőben), Safariban is: ctrl+alt+shift+T.
És a http://subflicks.com oldalról letöltve már egyből mehet a felirat a filmre/sorozatra!

1 kedvelés

Talan sikerul megoldani, hogy igy a 21 szazad derekan mar szamitogep nelkul lehessen normalisan is hasznalni :)))

En nem tudok ilyen torvenyrol. Csak olyan torvenyrol, ami azt mondja ki, hogy a hataron atlepve nem korlatozhatjak a megvett szolgaltatasodat. Gyakorlatilag, a telenor my.tv vagy a magyar hbogo sem mukodik, ha atleped a hatart. Ha itthon fizetsz elo a spotifyre, akkor par het utan megall a spotifyd, ha kulfoldon vagy. En olyan valtozasrol tudok, amely explicite ezt a magatartast tiltja az EU teruleten belul. Tehat ha egy angliai netflix elofizeto idejon (direkt irtam angliait es nem amerikait, mert ok meg EU tagok, es ez a rendelet csak az EU teruleten ervenyes) magyarorszagra, akkor a magyar kinalatot latta eddig, nem az otthon megszokottat, mig te, ha kimentel angliaba, akkor az ottani kinalattal talaltad szembe magad.

2 kedvelés

Ahogy Czo irja, ez nem global rules lett, csak eun belul kellene latnod a sajat accountod tartalmat, barhol is vagy. Es ahogy irja tuti nem fogod ;)))))

Elméleti szinten játszva:
Ha én előfizetek az eu-n belül, elérem a helyi tartalmat. Ez világos.

De ha én egy amerikai VPN-en keresztül akarnám használni, működne az eu-n belüli accountom?
Esetleg a bluray lejátszóban levő kliens használható lenne?

Mivel EU-n kivul vagy, igy pl az adott szolgaltatas szerzodese ervenyes. A spotifynel peldaul regen volt 14 napos korlat. Ma ez a 14 nap, csak a free csomagra vonatkozik. Ha kulfoldre koltozol, akkor be kell allitani az uj orszagot, amit a profilban lehetne valtoztatni. Azert csak lehetne, mert ez nekem szurke.

Pont a héten kaptam mailt, hogy a Telekom TVGO-ja egész EU-n belül mostantól nézhető :)