Opensource lett a Visual Studio Code

Akkor valamit nem igazán csináltál jól, mert annyi a dolog, hogy megnyitod a mappát, amiben a src fileok vannak. Ezzel automatikusan létrehozza a projektet, ha még nem létezik.

Az ok.
Viszont nem volt alapból interpreter beállítva.
Szóval végül beállítva a Deployment, hogy másolja is át a kódot, ha a php iinterpreter nem dob hibát, majd böngészőben futtatás…

Total off, de azert az elegge fura erzes, hogy a visualstudio.com-on a legtobb screenshot OsX-en keszult :)

2 kedvelés

Azért én Linuxról ezt látom:

En windowsrol neztem, azt amit linkeltel.
https://code.visualstudio.com/images/1_16_exthost-restart.gif

Ja, értem :D Tényleg vicces. :)

Ez nagyon érdekes, legalábbis nekem. Hogyan turbózták fel a Terminal viewt:

2 kedvelés

Tenyleg erdekes.
De jobban belegondolva csak leprogramoztak azt, amit szerettek volna, ahelyett, hogy addig tekergetik a mindenre hasznalt DOM renderert, ameddig majdnem ugy nez ki, mint ami…

Szerintem itt a sebesség miatt is csinálták így, azt hiszem ki is térnek rá a cikkben. (Mármint a megjelenítés - görgetés sebességre gondolok)

Pont errol van szo. Valakinek volt az a remek otlete, hogy a DOM renderert mindenre lehet hasznalni. Igaz, csak mondjuk lassu. Ezert aztan megcsinaltak azt, amit tenyleg meg akartak csinalni, es lam, gyorsabb…
Kicsit olyan ez, mint amikor ifjonti lenduletbol az ember mindenre frameworkot csinal, mert hogy jo lesz az meg valamire, csak aztan kiderul, hogy valojaban semmire sem igazan jo, de ha mar annyit szenvedtunk vele, akkor hasznaljunk mindenre.

2 kedvelés

Mennyire jo cucc lenne ez, ha mondjuk C-ben kezdik el… :D

1 kedvelés

Hogy lehet nyomni duplalájkot? :smiley:

Crossplatform áldozata? Egyébként szerintem még így is jó a kezdeti mérgelődéseim ellenére. Bár az utóbbi hetekben nem tudtam folytatni a munkát vele, de nagyon sokmindent tervezek még megvalósítani a munkahelyre belső használatra…

Ez a mostani update nagyon király lett. :) Git státusz kijelzés a Files menüben, nem csak alulra, hanem oldalra is pakolható Terminal, TypeScript-nél automatikusan hozzáadott import statementek.

És megint kék lett az ikon:-)

szerk:
És ha rákattintasz szeresztéskor a színes csíkokra amik a git módosításokat mutatják, rögtön vissza tudsz állni / meg tudod nézni a változásokat. Egyre jobban tetszik ez nekem:-D

1 kedvelés
1 kedvelés

Úgy értsük, beleírhatnék a kódodba? :)

1 kedvelés

Igen. :)

Jeffrey Way Code-tutorialja:

https://laracasts.com/series/visual-studio-code-for-php-developers/episodes/2?autoplay=true

Hát ez egyre jobb. :slight_smile: Imádom a Breadcrumbst, meg hogy többfelé lehet splitelni az editort.

2 kedvelés

Viszont egy ideje már nem megy az update a programon belülről. Le kell töltenem az aktuális verziót a Microsoft oldaláról. Másnál is így van?