Photos

Szerintem erre nem lesz megoldas. Ahogyan az iPhoto es az Aperture is kulso program, viszont a Libraryjuk kezelesehez a libeket a rendszer tartalmazta (ezert tudjak/tudtak ezt ugye 3rd party appok, pl Final Cut hasznalni), ha vissza is hackeled valamennyire, az integraltsaga nem lesz meg. Raadasul azokbol a libekbol is kiszedhettek fuggvenyeket, amelyeket a rendszer tartalmaz.

Hat akkor ameddig nem keri a antive instrument az updatet, nem is fog megtorteni.

No, valaki osszescriptelte, hogy bele tudja csomagolni az appba a hianyzo Frameworkoket. https://mjtsai.com/blog/2019/10/28/retroactive-to-run-aperture-iphoto-and-itunes/
Nem tudom mennyire jo, en biztos, hogy nem fogom kiprobalni.

2 kedvelés

Ha megjon a native instrument update akkor megprobalom

1 kedvelés

jelentem müködik :)

Kivancsi vagyok, hogy mennyire lesz future-proof.

Sajna melo van a hetvegen meg utazok. De jovohete hetvegen majd megcsinalom benne az utazas kepeit. Akkor kiderul :)

Nem attol felek, hogy 1 het mulva nem fog menni. Ugy ertettem, hogy 3 honap, 6 honap, 1 ev tavlatban. En maximum arra hasznalnam a projekt eredmenyet, hogy ki tudjam szedni es at tudjam migralni az adatimat a levaltott szoftverbol barmi masba.

Ezt meg tudtam volna tenni mar 3-6 vagy 12-24 honapal ezelott is. De meg mindig nincs igazan nekem tetszo alternativa.

1 kedvelés

Sziasztok.
Ki lehet valahogy kapcsolni a Photos alkalmazásban a zajszürést? Eléggé elkeni a magasabb ISO-n készített képeket. 6.0 (321.0.110) verzió

Nekem nem csinal ilyet, plane nem automatikusan.

Akkor nálam nem tudom mi ez a ficsör :(

Az elmult 15-20 ev osszes digitalis fotoja nalam a Photosban van, meg is orulnek, ha elkezdene tonkretenni ezeket.

Az apple legnagyobb rohadek huzasa volt hogy kinyirta az aperturet es azt mondta lesz helyette profi photos…
… azota is varjuk.

1 kedvelés

A fenti targytol nemileg elter…
…en az utobbi 5-8 evben mar alig fotozok. Rajottem, hogy bizonyos szituaciokat (hova parkoltam, nehany okirat fotozasa) leszamitva rohadtul nem nezegetem a regebbi fotoimat. Amerre jarok a vilagban 1-2 erdekesseget, latvanyossagot leszamitva alig nyulok a telefonhoz ilyen celbol. Baratok meg a csalad “igenyel” kepes beszamolokat (de idonkent ez is inkabb gond…).
Sokkal nagyobb elmeny megelni minden egyes pillanatat, mint keresni a legjobb szoget, fenyt…stb.